нещо като покана

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

нещо като покана

Мнение от ati » 18 Май 2005, 20:13

Брат ми има бал на 25/сряда/.
Отдавна иска да бъде возен в БМВ на бала си, независимо коя година е - в случая трябва да благодаря на Асен_Х, че се зае с тази задача. Та който има свободно време, бензин и желание може да дойде до Люлин да направим една малка колона от БМВ-та, която да мине през Младост и после до Центъра - такъв е марширута.
Пък после за благодарност от мен ще има по една бира за всеки на ЕКО.
Става въпрос за тръгване от Люлин към 16 часа.
Ако има желаещи ще се уговорим тук :D
Благодаря предварително
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 18 Май 2005, 20:19

Ати къде през Младост ????ако не можем до Люлин поне в Младост живея ;)
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Drinker
Аватар
Мнения: 574
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София - Дружба Дринк Тийм
Пол: Мъж
Кара: нЪ Кючеци
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: Тъпо комби

Мнение от ///Milen_bmw » 19 Май 2005, 2:23

///M Power написа:Ати къде през Младост ????ако не можем до Люлин поне в Младост живея ;)

И аз може да се включа в Младост. Ако не на вид на звук ше го докарам :mhihi:
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 19 Май 2005, 11:00

Абе важно е да е БМВ :twisted:
Чакам да видя брат си за да го попитам за точния марширут :)
Мерси момчета
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 20 Май 2005, 1:30

И аз ще намина да ви уважа :winky:
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 22 Май 2005, 19:18

Значи програмата е следната - тръгване от Лао-Лин към 16.20, взимане на някаква даскалица (Асен да се надява, че е руса и неомъжена, че ще е в неговата кола) от района на ВМА към 16.50, след това Младост - Билла - към 17.30 17.50 и оттам Ресторант България. Дотук с официалните ангажименти, след това....ЕКООООО :D
Благодаря, на всички, които ще се включат, ако ми нямате тел - 0899 - 830 - 630 - Ати
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 26 Май 2005, 1:11

Добре беше, а :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 26 Май 2005, 8:02

беше, беше :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 26 Май 2005, 10:12

Е няма такъв бал.
тук искам да богословя Асен, който осъществи една моя мечта - да съм с кола на бала на брат ми :bowdown:
И митака М-пауърд, когото много се зарадвах да видя на паркинга на Билла и с когото си направихме такова готино каране :bowdown:
И неговия адаш, който беше оператор:bowdown:
Отиването беше скучно, защото околовръстното беше задръстено, развеселявахме се с брат ми, който държеше една табела " Напред, науката е слънце" и не пропускаше да убеждава хората от близките коли от ползата на образованието. На биллата пристигнахме с пищящи гуми и Бейрън веднага ни намери по пушека на ис-овите гуми. Дойде една 850 с добра музика, пусна Химикалните братя (братовчедите на братя Мангасариан) и моя брат си съблече сакото, подпъхна си вратовръзката в ризата и започна да танцува брейк.
Последва диво въртене и леко дрифтване в Младост 4, който обиколихме 3 пъти не защото ни се караше, а защото не знаехме накъде отиваме. През това време падна кората под волана, което правеше невъзможно натискането на който и да е педал и докато оператора държеше волана, аз с неговото джобно ножче в движение отвих болтовете на кората и я бан-нах на задната седалка. Не стига това, ами светна лампата на горивото....
Няма да ви казвам как две БМВ-та си пробиха път през бална колона, за да стигнат почти най-отпред (забравих, че по едно време като най-бързи или може би най-малоумни водихме колоната и ние не знаем накъде, по простата причина, че се озовахме най-отпред). Та стигнахме до ОМВ, оператора взима ключовете от колата и отива да отключва капачката, аз тичам към касата с 10 лв в ръка, през това време се здрависвам със Сашо от СиЕнЕс, плащам и преди продавачката да е разбрала как тея 10 лева са се озовали в ръцете й вече се мятам в колата, ключа ми е на таблото (ей, тоя Митак трябва във формула 1 да го вземат, такова скоростно зареждане няма) тръгвам с пилене на гуми в размер 175 и..... Братовчедка ми, която се возеше при М-пауърд отишла да си вземе нещо за ядене.......
Тъжно погледнах как ни се стопиха усилията и цялата колона отмина. Отминаха и още две фази на светофара, преди да дойде родата. Но сега имахме цел - трябваше да догоним колоната. Искам да Ви кажа, че от М40 с 5000 оборота макс не очаквах такова нещо - под 140 не паднахме двете коли на цариградско. :uups: а как спряхме с тая скорост, когато иззад хълмчето се оказа задръстено :shock: Имам чуството, че можех да се мотам още поне 3 секунди, преди да спра и пак да имам място - хем с малки гумета, хем някаква си е30-ска, ама такива спирачки няма втори път в такъв клас автомобил. И догонихме колоната дори :twisted:
Имаше още: - бърнаут или по-скоро жалки опити за такъв пред поуицай.
Зверски дрифт през 4-те гуми от М-пауърд на бул. България, което принуди един пътен полицай да се завърти на 180 градуса, без да си мести краката.
Една зверска добра вечер вкъщи в присъствието на Асен, Спийдмастера, Вайпъра, Митака оператор (жалко че адаша му с е36-цата живее чак в младост :( ), Къдравия и Къдравица, липсваше ми само Цъфти Рендето и Томи Камата, които имаха извинения, но ще се явяват на повишителен.
Очаквайте скоро снимков материал с делото на баща ми - цяла вана с различен алкохол.
Благодаря на всички Ви, че направихте един незабравим бал за моя брат и за мен - искаше ми се и моя да е така.
ПС - сега трябва да оправя на Асен кората и клаксона, който изгорих :uups:
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 26 Май 2005, 10:25

митака


Ати не те ли е срам ,толковате хвалих ме че можеш да пишеш :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 26 Май 2005, 11:36

///M Power написа:
митака


Ати не те ли е срам ,толковате хвалих ме че можеш да пишеш :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

я първо погледни ти какво си написал :mhihi:
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Мнение от ///M Power » 26 Май 2005, 15:00

я първо погледни ти какво си написал


къде какво съм написъл? :shock: :mhihi: :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 26 Май 2005, 15:08

Мха .... за първи път ми се случва да съм си с двете коли някъде :mhihi:

главен сектант :)
Аватар
Мнения: 2511
Регистриран на: 3.01.2004
Местоположение: Лондон
Пол: Мъж
Кара: E36 325i
Детайли за колата: Септември 1991
M50B25 - Без VANOS
GAZ Gold Coilover Kit
Eibach 28мм Предна Стабилизираща Щанга
М3 Ево 20мм Задна Стабилизираща Щанга
325мм предни спирачки от Е46 330i
294мм задни спирачки от Е46 328i
Zimmermann Дискове, Carbone Lorraine накладки, Goodridge маркучета

Мнение от WeiSTD » 26 Май 2005, 15:53

Имам информация че сте изглеждали доста злобно минавайки през Младост 4 на фул спийд. :mhihi:
БИАД Авто-Пазар Тийм

You can take the people out of Bulgaria, but you can never take the Bulgarian out of people.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook