Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 13 Дек 2010, 4:26

Със сигурност знам , че НЕ Е възможно пътуване във времето , ти ако твърдиш обратното , може да се пробваш да се обосновеш ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от pampo » 13 Дек 2010, 9:32

^Преди 150 години и пътуване във въздуха не е било възможно, но нещата се променят...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 399
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от nazo1976 » 13 Дек 2010, 9:40

acho.rs написа:Със сигурност знам , че НЕ Е възможно пътуване във времето , ти ако твърдиш обратното , може да се пробваш да се обосновеш ;)

те и преди са мислили че земята е плоска ама...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Киномания

Мнение от Е.Димитров » 13 Дек 2010, 9:42

acho.rs написа:Със сигурност знам , че НЕ Е възможно пътуване във времето , ти ако твърдиш обратното , може да се пробваш да се обосновеш ;)

Това е писано много,има и теории,най-известната е на Айнщайн,на кратко-изкривяване на времева линия,идва от там че няма прави,а живеем с сфера,от там идва и най-известната теория на Евкрипт (мисля беше,човека измислил интегралното смятане) където две успоредни прави се пресичат в безкрайността..понеже сме във сфера...
Та изкривяването на времето се получават аномалии...абе интересно е,не трябва да се чете фантастиката по темата а трудове на Айнщайн и още няколко изследователи...
Всъщност Е=M*C2 е доказана съвсем на скоро в лаборатория...а е измислена около 1915 година...

Много се извинявам за :OT:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Киномания

Мнение от acer » 13 Дек 2010, 11:08

и аз да добавя офф топик, значи ако летиш със скоростта на светлината в космоса еди колко си време за теб ще е минало примерно 1 седмица, а на земята месец, доказано е по дискавъри, само че никой не може да достигне тая скорост, не и без ядрен синтез в двигателя :lol:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Киномания

Мнение от Владо » 13 Дек 2010, 11:18

ей, айнщайндовци, темата е за кино бре :mhihi: ... нема значение дали филма е за невидимия, човека-анфибия, или джуманджи :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Киномания

Мнение от SKISA » 13 Дек 2010, 11:22

Кръстникът
Жега
Шоушенк
Апокалипсис сега
Смело сърце.
Сирияна
едва ли има някой да не ги е гледал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Киномания

Мнение от ((:BuKcu:)) » 13 Дек 2010, 11:25

Като излезе в Б-я задължително го гледайте!!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Киномания

Мнение от ивчо » 13 Дек 2010, 11:38

k_remi написа:като почне да става студено, се радвам най-вече на коледни филми :mhihi:
иначе адски силно впечатление ми направи приликата на Скрудж с Джим Кери - е това се казва реалистична анимация :bowdown:
Типичен коледен сюжет с послание за доброта и милосърдие,но определено си заслужава.Ако го пуснат тук на 3D салона ще отида.Струва си :yes:

Верно ли ти хареса филма?! :shock:
С мацката много ходим по такива детски филми :mhihi: ,но определено по средата на филма имаше детски писъци,разгневени родители и т.н.!
Иначе един много хубав филм е Принът на Персия и там каквото беше ...
Нищо не казвате за Аватар,много силен филм!
Ся се каня на Рапунцел :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ама като гледам догодина ще има интересни екшъни ... :)
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Киномания

Мнение от Сондьора » 13 Дек 2010, 11:59

Чакам е тоя да излезе:
http://www.youtube.com/watch?v=qOKZeN6Cxbc
Всички филми на тая тематика ми харесват, стига да са направени като хората.
Както и всички за катаклизми некви и т.н.

Е тоя също е готин:
Изображение
п.п. Мноо яка сцена е мацката как го обяздва, ма нема да казвам що да не ви разваля кефа.... :mhihi:
Има и реплики като, уау Бумер, шит ит ис тоуринг... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Audi 20VTQ
Мечтае да кара: SSME

Re: Киномания

Мнение от smg » 13 Дек 2010, 14:13

Business ownership is a risk and it`s not for the faint of heart.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 13 Дек 2010, 16:31

acer написа:и аз да добавя офф топик, значи ако летиш със скоростта на светлината в космоса еди колко си време за теб ще е минало примерно 1 седмица, а на земята месец, доказано е по дискавъри, само че никой не може да достигне тая скорост, не и без ядрен синтез в двигателя :lol:

Ей , хайде и аз малко да поназнайвам нещата ... Може да започнем от хипотетичното , че не е възможно движение по-бързо от скоростта на светлината , която изглежда слаба мерната единица , ама де факто са 300 000 х 3600 = км/ч ;)
И дори да е възможно да се движиш по-бързо , теб ще ти гледат миналото , но това не значи , че можеш да се движиш във времето . Или като гледаш светлината на звезда на 4 млн. свет години , това значи , че и гледаш миналото , но пак НЯМА как да се намесиш в това минало или да направиш нещо - та НЕ Е възможно и преди и сега и след 10000000 години . А за скоростта на звука - още когато са вярвали , че не можеш да минеш са имали крушуми по-бързи от скоростта на звука , та не знам в какво точно са вярвали ,

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Re: Киномания

Мнение от raddy » 13 Дек 2010, 18:58

raddy написа:Изображение

+

Изображение


Красотата на човешкото тяло показано от нациската операторка Leni Riefenstahl
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 2.05.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 M5

Re: Киномания

Мнение от Nitrowalk » 13 Дек 2010, 20:04

Доста е популярна явно темата за арийска пропаганда ( справка - последния Отеч.Фронт ) :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от exotique » 13 Дек 2010, 21:40

По темата: като става въпрос за истинската "Киномания"(къдет се прожектират само и единствено европейско кино): гледах италиянският филм "Баария",препоръчвам го на всички почитатели на киното като изкуство :yes:
А по темата за пътуването във времето:то и черните дупки са били "теория"-но за това 4та година не мога да си взема един изпит по физика в унито :dummy:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook