Под Прикритие - български криминален сериал

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от u`F`o » 12 Май 2011, 19:57

flame написа:Мен ме кефи как умело са вплетени в него фрагменти от българската реалност (което донякъде, за мен поне, е по-ценно и от холивудски ефекти) :yes:

Именно :yes:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Май 2011, 20:11

Zapa написа:
N.Mihaylovski написа:Колеги недейте така, с толкова пари толкова, ако знаете с каква техника се снима, лентата е много важна каква е, ефекти и т,н всичко това е пари, ако се сещата филма БУМЕР (РУСКИ) всички сме го гледали, ми тои е същото като сериала и като качество на лентата и като игра всичко е елементарно от всекидневието без ефекти и т,н и ние можем да направим сериал както си му е реда, ама нема кои да даде толкова милиони, и после да чака избиване
мен много си ме радва и си го гледам с голям кеф :)


Знаеш ли с каква техника всъщност се снима или просто предполагаш ?! Не се снима на лента, еле пък сериал и то български, много е скъпо, всичко е с цифрови камери вече, предимно Red One camera, Arri Alexa и още 1-2 подобни ;) Техниката и бюджетите са им хубави, но по важни са задкамерните устройства, а те издишат.

Ясно, че не е с лента ;)
Знам с какво се снима, мой приятел е в бранша и тои ми разказва за кво иде реч, и че всичко се монтира все едно се монтират новините или шоуто на Слави, то се и вижда де :)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 9.10.2010
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: poor man's M3 (E30 318iS)
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от ///Maximalniq » 17 Май 2011, 23:04

Изгледах всичките серии и мога да кажа, че този сериал праща руската бригада в аматьорското кино. Страхотен саундртрак, истинско изкуство...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от benzin » 02 Юни 2011, 12:01

шефа на полицията много добре са го подбрали :mhihi: изглежда точно като милиционер с 25 години стаж :mhihi: много готин сериал
www.bmwпрофесори-bg.net

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12776
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от vld » 02 Юни 2011, 12:59

u`F`o написа:Слаба-слаба, колко да е слаба актьорската игра? :dunno: Има какво да се желае, обаче ме кефи филма много- защото е направен за нашата си действителност :yes: Аз мога да кажа, че "Столичани в повече" не ми харесва, 2 серии съм гледал, ами нищо забавно не виждам във филма - просто някакви неща които се случват... На "Пъклен дом" (Стъклен дом) се смея повече ;)


Koлега то трябва да си малко шоп или поне да си пожиял по шоплъка, та да хващаш тънките моменти на "столичани в повече" ;)
Аз линчно такива взаимоотношения меджу съседи не съм видял никъде другаде в България :mhihi:
Изображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от Хаос » 02 Юни 2011, 13:17

///Maximalniq написа:Изгледах всичките серии и мога да кажа, че този сериал праща руската бригада в аматьорското кино. Страхотен саундртрак, истинско изкуство...

хахах Бригада в аматьорското кино, хахаха
ахаха, за темата с бисерите си : )
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от steeN » 03 Юни 2011, 8:19

vld написа:
u`F`o написа:Слаба-слаба, колко да е слаба актьорската игра? :dunno: Има какво да се желае, обаче ме кефи филма много- защото е направен за нашата си действителност :yes: Аз мога да кажа, че "Столичани в повече" не ми харесва, 2 серии съм гледал, ами нищо забавно не виждам във филма - просто някакви неща които се случват... На "Пъклен дом" (Стъклен дом) се смея повече ;)


Koлега то трябва да си малко шоп или поне да си пожиял по шоплъка, та да хващаш тънките моменти на "столичани в повече" ;)
Аз линчно такива взаимоотношения меджу съседи не съм видял никъде другаде в България :mhihi:


много битовизми в тоя сериал, прекалено банален ;) навсякъде са такива средностатистическите съседи :) гледах 1-2 серии и го зарязах. бих го преименувал "селяни в повече", ся да не се засегне някой, просто така ми дойде. направо да му съчувстваш на сина дето се прибва от австралия.

стъклен дом и под прикритие са много истински от друга стана. сценаристите са се старали сташно много.
лафовете, шегите всичко е 1:1. актьорите също са изненадващо добри, само тоя "шмекер" се дъни малко, но ми се струва, че на него просто му е такова излъчването. не си спомням до сега да съм гледал български филми като се замисля.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 299
Регистриран на: 15.10.2006

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от krilce » 03 Юни 2011, 13:05

сериалчето си е добро за убиване на време
ima 2 vida hora: P*tki s p*tki i p*tki s p*tki
Изображение

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от alpina-ma6inata » 03 Юни 2011, 19:52

От БНТ не може да се очаква толкова много. Аз като разбрах, че ще се излъчва по БНТ очаквах да е по-голяма боза. :) Мен Стъклото повече ме радва, по-добре е направен, но и този не е лош. :)
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от павката » 03 Юни 2011, 22:31

то трябваше още преди мн години да се направят филми за нашата действителност...
тея новите сериалчета нещо мн изкуствено откъм игра на актьорите.чат-пат хвърлям по едно око-в една серия трябваше да влизат в банков трезор и се срещнаха с полицайчетата на излизане :mhihi: много аматьорска сцена беше
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от benzin » 07 Юни 2011, 8:11

младото момче и момиче (рапърчето и дъщерята на полицая) играят много по естествено от старите актьори
www.bmwпрофесори-bg.net

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12776
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от vld » 07 Юни 2011, 10:00

benzin написа:младото момче и момиче (рапърчето и дъщерята на полицая) играят много по естествено от старите актьори

Да нема такъв гащняк :mhihi:
Бащата на момичето как не го увърте с няколко шамара незнам, на мен чак ми стана кофти...
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от err0r » 07 Юни 2011, 10:08

Големи критици тук.
Като няма филми - що няма?
Като има филми - не стават.
То не става тепърва да проходиш и веднага да започнеш да тичаш маратони.
Аз лично се радвам, че ми е интересно да гледам тези филми. Да, има слаба игра в Под прикритие, особено на женската част от филма (главната женска роля), но съм сигурен, че истинските критици също са видяли, коментирали са и Ирена Милянкова ще си вземе поука в сезон 2.
Столичани в повече също ми харесва много, за там имам по-малко забележки, тоест по-малко неща не ми харесват.

Като цяло сериалите са свежи, тъй като родната ни филмова продулкция не е изчерпана, защото до преди тези сериали бе заспала. Мисля, че ще има с какво да се похвалим и на какво да се радваме в продълженията на епизодите.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от Сондьора » 07 Юни 2011, 10:20

Екстра са си, като за нас толкова.
Ся стъклен дом, почна вече да става изсмукан.

А да питам, що спряха столичани в повече ?

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от HeBePeH » 07 Юни 2011, 10:24

Под Прикритие и Стъклен Дом , са на доста високо ниво (щом пропускам БМВ сбирки за да ги гледам) , лошото е че свърши и този сезон на стъклен дом :yes:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook