Под Прикритие - български криминален сериал

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от ineedmoney » 04 Май 2011, 14:06

pampo написа:^ Е нещо си пропуснал щото реално вече има такъв сериал и се казва "Клиника на 3тия етаж" и наистина беше много смешен, аз и него смятам за добро попадение : )

говоря сега да направят такъв....не ме разбра, клиника на 3-тия етаж е пародия и спада към комедиините сериали. Аз говоря за сериозен мед сериал, който ще е смешен не защото му е такъв жанра а защото ще е жалък ;)
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от flame » 04 Май 2011, 14:13

ineedmoney написа:очаквам българския медицински сериал :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: ще бъде просто брутално як хаххахах :lalala: :mhihi: :mhihi: за сега няма проект за такъв и дано скоро да няма защото ще е мноооого смешен :mrgreen:

Как ве - ми "Клиника на третия етаж"?! - култов! :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от ineedmoney » 04 Май 2011, 15:17

погледни 1 пост нагоре :winky:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 26.03.2010
Пол: Мъж
Кара: БМВ КАКВО ДРУГО

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от iceto_666 » 04 Май 2011, 15:46

///Maximalniq написа:Изображение
Приятно съм изненадан от българското кино и най-вече от сериалите. Вече си имаме и крими сериал, но за жалост имат договор с Ауди, което бе единственото, което не ми хареса... :mhihi:

Гледал сън само първата серия, когато имам време ще пусна и другите. Има го в замунда и на http://www.podprikritie.bg/ с много хубаво качество.
Гледай Стъклен дом там са със баварки :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 15.12.2006
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж
Кара: E38 730dA 184Hp '00- Black Pearl :)
Мечтае да кара: X5 Le Mans :):):)

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от ecko_becko » 04 Май 2011, 17:21

© написа:на мен филма много ми хареса
не му търсете кусури, колко български филма различни от сапунки са излезли, че да има с какво да го сравняте



Не то просто Хорейшо Кейн е по добрия герой(актьор) с бозавия си поглед и безграничен гении та затова сега се вълнуват, че нашите сериали и филми са калпави. А че актьорската игра е слаба да така е ма то и всеки качил се за трети път в кола през живота си не може да кара ма хайде....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от u`F`o » 10 Май 2011, 18:24

Слаба-слаба, колко да е слаба актьорската игра? :dunno: Има какво да се желае, обаче ме кефи филма много- защото е направен за нашата си действителност :yes: Аз мога да кажа, че "Столичани в повече" не ми харесва, 2 серии съм гледал, ами нищо забавно не виждам във филма - просто някакви неща които се случват... На "Пъклен дом" (Стъклен дом) се смея повече ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 7.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G30 540i

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от BAHKATA » 10 Май 2011, 22:13

Според мен сериала е доста добре направен, въпреки другите опити на Димитър Митовски този е доста сполучлив. Актьорите са на ниво (+ - един, двама), историята е добре написана. С нетърпение очаквам следващите серии и сезони. :yes:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от N.Mihaylovski » 10 Май 2011, 22:27

Колеги недейте така, с толкова пари толкова, ако знаете с каква техника се снима, лентата е много важна каква е, ефекти и т,н всичко това е пари, ако се сещата филма БУМЕР (РУСКИ) всички сме го гледали, ми тои е същото като сериала и като качество на лентата и като игра всичко е елементарно от всекидневието без ефекти и т,н и ние можем да направим сериал както си му е реда, ама нема кои да даде толкова милиони, и после да чака избиване
мен много си ме радва и си го гледам с голям кеф :)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от benzin » 10 Май 2011, 23:06

време беше да има такъв БЪЛГАРСКИ сериал, евала че са го направили, аз чакам с нетърпение всяка серия, относно актьорската игра, всичко става с практика, след време ще бъдат на съвсем друго ниво, актьорите са много добре подбрани, Захари Бахаров е идеален за ролята която са му дали, няма нужда един филм да е пълен с ефекти за да е добър, на мен точно това ми харесва и в Бумер и Бригада че са като документален филм за реалността, а не примерно като Транспортьора, който от ефекти е станал пълна боза
www.bmwпрофесори-bg.net

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от pampo » 11 Май 2011, 8:48

^ И аз не съм фен на ефектите във филмите, колкото по-малко ефекти, толкова по-интересен. Иначе актьорската игра е добра, само полицая под прикритие не ме кефи как играе, ма останалите компенсират.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от Zapa » 11 Май 2011, 9:54

N.Mihaylovski написа:Колеги недейте така, с толкова пари толкова, ако знаете с каква техника се снима, лентата е много важна каква е, ефекти и т,н всичко това е пари, ако се сещата филма БУМЕР (РУСКИ) всички сме го гледали, ми тои е същото като сериала и като качество на лентата и като игра всичко е елементарно от всекидневието без ефекти и т,н и ние можем да направим сериал както си му е реда, ама нема кои да даде толкова милиони, и после да чака избиване
мен много си ме радва и си го гледам с голям кеф :)


Знаеш ли с каква техника всъщност се снима или просто предполагаш ?! Не се снима на лента, еле пък сериал и то български, много е скъпо, всичко е с цифрови камери вече, предимно Red One camera, Arri Alexa и още 1-2 подобни ;) Техниката и бюджетите са им хубави, но по важни са задкамерните устройства, а те издишат.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 13.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E36 325i

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от F*natic » 11 Май 2011, 10:32

Филмчето става, но има още много да се желае. Просто за такъв тип филми летвата е вдигната много високо - гледайте някой мнооооого стар епизод на Октопод (La Piovra), за да видите какво е актьорска игра. 8)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 28.03.2011

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от Naskosf » 11 Май 2011, 11:49

Доста хора го хвалят и ще взема Неделя да изгледам някоя друга серия. Дано наистина си заслужава.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от ylaine » 12 Май 2011, 15:11

Филмът е супер :yes: Само положителни неща мога да кажа. Едва вчера почнах да го гледам, тъй като очаквах да е яко зле, но нямаше какво да правя и реших все пак да го видя и останах доста приятно изненадан. Разбира се това си е лично мое мнение. На който не му харесва да си гледа мильоните холивудски щедьоври :mhihi: А който съди колко е хубав даден филм по ефектите в него.. :kuku:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от flame » 12 Май 2011, 15:19

Мен ме кефи как умело са вплетени в него фрагменти от българската реалност (което донякъде, за мен поне, е по-ценно и от холивудски ефекти) :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook