Велосипеди

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1531
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Велосипеди

Мнение от ildivvy » 02 Апр 2024, 18:19

Така звучи наистина логично :yes: .
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 1.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E91 320A

Re: Велосипеди

Мнение от mirko0 » 02 Апр 2024, 21:56

Това и за мен беше интересно. Аз лично бях малко скептичен към техните велосипеди.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Велосипеди

Мнение от carmanf1 » 25 Апр 2024, 23:14

Пичове, трябва ми ново колело. Старото вече за нищо не ставало и да съм го хвърлял :lol: Така ми казаха

Аз нищо не разбирам от колела и ми казаха да съм си купил bixs core 200
Грам не разбирам от колела, нито пък ми се проучва. Само ми кажете простичко - ДА или НЕ :bchug:

Мен ми трябва за елементарна употреба. С децата - градско, по р. Марица, паркове, гребната, тепетата - нищо особено.

Ама искам да е качествено, не някой боклук да ми се разпада по време на всяко каране :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Велосипеди

Мнение от dhtj » 26 Апр 2024, 0:17

carmanf1 написа:Пичове, трябва ми ново колело. Старото вече за нищо не ставало и да съм го хвърлял :lol: Така ми казаха

Аз нищо не разбирам от колела и ми казаха да съм си купил bixs core 200
Грам не разбирам от колела, нито пък ми се проучва. Само ми кажете простичко - ДА или НЕ :bchug:


Супер е, единствено ми идва малко скъпичко за мен и за компонентите му, но всеки си преценява какви са му възможностите.
Другия възможен "минус" е че е с 29 капли. Аз съм фен на 27.5, има фенове на 26 и т.н... Зависи от физиката ти, ако си дребен, примерно 1.70, тогава 29 ще ти идва голямо според мен, дори и с малка рамка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Велосипеди

Мнение от carmanf1 » 26 Апр 2024, 0:49

Благодаря :bchug:

Значи утре сутрин го поръчвам. Решено.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Велосипеди

Мнение от ivanski_2 » 26 Апр 2024, 7:25

carmanf1 написа:Пичове, трябва ми ново колело. Старото вече за нищо не ставало и да съм го хвърлял :lol: Така ми казаха

Аз нищо не разбирам от колела и ми казаха да съм си купил bixs core 200
Грам не разбирам от колела, нито пък ми се проучва. Само ми кажете простичко - ДА или НЕ :bchug:

Мен ми трябва за елементарна употреба. С децата - градско, по р. Марица, паркове, гребната, тепетата - нищо особено.

Ама искам да е качествено, не някой боклук да ми се разпада по време на всяко каране :mrgreen:

:OT:
Да не хвърлиш стартото наистина до някой кош да го ползват братята.
Ако ще го хвърляш наистина го метни в някой дом, например в с.Павелско( пиша го понеже не ти е далеч ) ще му се зарадват много , а предполагам и на други места.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Велосипеди

Мнение от Southside » 26 Апр 2024, 14:55

carmanf1 написа:Благодаря :bchug:

Значи утре сутрин го поръчвам. Решено.


Не бях чувал марката досега, но е доста надценена. Компоненти средна хубост, алуминиева рамка, като цяло за тези пари meh.
При така зададените критерии общо взето всичко ще свърши работа, дори родните марки- Sprint, Drag, Oryx, Cross и т.н.
Ако ще се поръчва отвън, бих скочил на Canyon, ама аз съм промит.

Тук има доста добри намаления и може да се вземе даже карбонона рамка доста по изгодно от въпросните "препоръчани" швейцарци.

https://aquamatrix.bg/9739-planinski-velosipedi

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Велосипеди

Мнение от kiko » 26 Апр 2024, 21:48

След няколко години прекъсване пак си взех хибрид...е тая роза :D
https://99spokes.com/en-EU/bikes/rose/2 ... ess-herren

много съм доволен, фулл XT монтаж,лек и със страхотна инерция велосипед

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Велосипеди

Мнение от dhtj » 27 Апр 2024, 2:26

Southside написа:
Тук има доста добри намаления и може да се вземе даже карбонона рамка доста по изгодно от въпросните "препоръчани" швейцарци.

https://aquamatrix.bg/9739-planinski-velosipedi


Друг е въпроса доколко е необходим карбон за толкова любителски нужди. : )

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Велосипеди

Мнение от carmanf1 » 27 Апр 2024, 20:25

BIXS-а ми го доставиха днес. Като уговорката беше, че като го погледна на живо и ако не ми хареса как изглежда, всичко приключва. Да си го взимат обратно.
Аз съм такъв. Колкото и да е качествено нещото, не ми ли хареса как изглежда - аре чао.

Ами, к'ООлото е супер красиво :D . Тествах го, супер удобно ми е. За първи път осъзнах и усетих, колко е важно колелото да е леко.
Хареса ми. Взех го.

Ясно е, че те целенасочено ме метнаха към тоя модел и ми дадоха хубава отстъпка - щот явно им е било залежало на склад и са искали да го разкарат.
Ама мен тва не бърка изобщо - красиво колело, качествено, на ОК-иш цена. Кво повече да искаш :ok:

И веднага към козите пътеки на тепето :mhihi: Да му дам много зор, както и на мен си да дам зор :D
Много се изкефих :D Според мен е страхотно колело - но пак да кажа, аз нищо не разбирам. Просто така го усетих. Доволен съм.

Естествено, получи и първите си сериозни деруги :mhihi: Ама тва е щот съм "много добър" велосипедист :mrgreen:

И имам силни подозрения, че големия ми син утре като го види, няма да е вече мое :lol: И аз ще карам неговото. :ok:

Абсолютно ОК съм и с тва - важното е усмивките по лицата на децата :yes:


ПП. Толкова ме кефи, че след малко отивам с колелото на бар :mrgreen:
Щот новия ми колега, който е все още тук и не иска да си тръгва от Пловдив, ще пее в бара - да го видим как пее :mrgreen:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook