BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от vvaskoo » 23 Дек 2012, 17:10

© написа:Извънградско 4... е**ти малолитражката


:mhihi: Бе извънградския разход е доста далеч от 4/100 . Снощи я засичах с 80 мили/ч без грам трафик по магистрала на "ЕКО" режим и най добрия разход по борд ми беше 5.4/100 . Имаше момент където се наложи да карам с под 40 мили/ч тогава падна на 4.3/100 . Иначе градско ми гори с около литър по малко от е90ката (пак 320д)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от vesko06 » 02 Яну 2013, 21:42

Нека е грозна :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от barty » 14 Яну 2013, 22:09

Хубава си е колата, но, днес видях една бяла Ф30-ка, без ксенон и ейнджъл....много обикновенно изглеждаше, яно беше некакъв базов модел, като корейска кола. Иска си екстрите тая кола
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от steeN » 02 Апр 2013, 7:24



За първи път да ми хареса реклама на БМВ от много време насам.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10483
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от Leon » 02 Апр 2013, 8:46

barty написа:Хубава си е колата, но, днес видях една бяла Ф30-ка, без ксенон и ейнджъл....много обикновенно изглеждаше, яно беше некакъв базов модел, като корейска кола. Иска си екстрите тая кола

Пред офиса паркира една бяла, съвсем базова и наистина е постна, но линията й си е доста красива, а вътре изглежда приятно, въпреки базовото оборудване. А и тук базовото изглежда по-добре от Е90.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от Larbi » 02 Апр 2013, 11:13

За мен лично точно Ф30 си е най-красивата 3-ка до сега. Не робувам на е36-ци там е30 и така нататъка. Просто като излезе тая Ф30-ка ехее :bowdown: поклон!
Разбира се купето, пак специално за мен, винаги е било най-красиво :lalala:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от acho.rs » 02 Апр 2013, 12:10

Leon написа:
barty написа:Хубава си е колата, но, днес видях една бяла Ф30-ка, без ксенон и ейнджъл....много обикновенно изглеждаше, яно беше некакъв базов модел, като корейска кола. Иска си екстрите тая кола

Пред офиса паркира една бяла, съвсем базова и наистина е постна, но линията й си е доста красива, а вътре изглежда приятно, въпреки базовото оборудване. А и тук базовото изглежда по-добре от Е90.

Е то базово Е90 , особено интериора си е точно кореец .

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от BMW_POWER » 07 Апр 2013, 6:08

Едно от най-грозните БМВ-та, създавани досега. Никакъв индивидуален вид, нищо, което отдалеч да я отличава от останалите купета, на размер е по-голямо от Е28 и следващото поколение ще задмине и Е34.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от Top Gun Maverick » 07 Апр 2013, 7:22

Тази тема защо не е в основен форум? :mhihi:
Честно казано, дали заради ОГРОМНИТЕ очаквания, дали заради нещо друго, но и аз съм някак дръпнат. Изключваме колата да е с М-пакет.
Миналият ден се купи една такава и в Казанлък. Срещнах я 2-3 пъти по моя маршрут и заради цвета я отчетох като някакво ново БМВ просто. А не е като да не съм я разглеждал обстойно още миналата година в Бовата. Вярно бях малко забързан, но по едно време се запитах дали не съм видял Ф30. :shock: На следващото разминаване се вгледах в нея и отдалеч още познах нещата по скосения капак, решетката и фаровете. Колата е съвсем обикновена с някакъв измислен и противен цвят. Някак ми изглеждаше...никак. Е90 с М-пакет направо ми изглежда красива в срвнение с тази, да не говоря за Е92. :shock: В комбнация с отчайващо ГРОЗНИТЕ клаксони вътре на почти вдички нови модели...никога такава кола, освен ако не е с пълен М-пакет, бяла и топ двигателя от сорта на 335i или 335d за да внесат радост от усещанията.
И с тези размери не съм вярвал, че ще го напиша, но това май ще е първата тройка, която ще и ходи да е комби. :shock: :banghead:
А като погледнах заглавието и си помислих, че има нещо сбъркано в мен, но като чета коментарите, бая народ мисли по подобен начин. По принцип има възможност просто да приемам по-трудно дизайна, но май тук няма да е така. Ревахте от Бенгъл, ама май не е бил той главната причина за грозни муцуни като предницата на неговата седмица(преди фейса)и изцяло грозното Х3. Старата единичка ми харесваше и още ми харесва отпред, а новата направо ме уби от грозотия, но го преглътнах лесно зашото никога не ме е интетесувал този модел. Тройката обаче ми идва малко в повече.
Да не се окаже, че колите по времето на Бенгъл са ни дали този тласък, който ни липсваше. То май така си и стана де.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от BMW_POWER » 07 Апр 2013, 20:18

Не ми се рови в коментари отпреди 8-10 години, но си спомням, как в началото на 90-те критикуваха БМВ, че има много консервативен вид. От дизайнерското бюро тогава отговориха така. Искаме когато идва една кола, отдалеч да си личи, че е БМВ. Сега ако смениш емблемата, може и да не забележат. Да не говоря как звучи:
Купи си тройка, а не петица, има повече място!
Що се отнася до Бенгъл, то той даде грешна посока в развитието и явно изгубиха връзка със сървара.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от steeN » 07 Апр 2013, 21:47

BMW_POWER написа:Що се отнася до Бенгъл, то той даде грешна посока в развитието и явно изгубиха връзка със сървара.


Има нещо такова.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 7.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G30 540i

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от BAHKATA » 08 Апр 2013, 8:10

Във фирмата, в която работя, се карат две такива F30-ски, Спортпакети (не М-пак нали :D ). Та в този си вид ми изглеждат доста добре, като се има предвид, че са плащани по 65К лв (което ми се струва малко за нов модел спортпакетна кола). Единственото, което наистина не ми харесва в която и да е модификация на F30 са фаровете, но се успокоявам, че ще ги оправят с фейслифта и тогава F30-ката ще стане перфектния автомобил.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Апр 2013, 17:55

gotti88 написа:Във фирмата, в която работя, се карат две такива F30-ски, Спортпакети (не М-пак нали :D ). Та в този си вид ми изглеждат доста добре, като се има предвид, че са плащани по 65К лв (което ми се струва малко за нов модел спортпакетна кола). Единственото, което наистина не ми харесва в която и да е модификация на F30 са фаровете, но се успокоявам, че ще ги оправят с фейслифта и тогава F30-ката ще стане перфектния автомобил.

Страшно успокоение за след 3-4 години. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от xerial » 10 Апр 2013, 11:31

BMW Power ACM написа:
gotti88 написа:Във фирмата, в която работя, се карат две такива F30-ски, Спортпакети (не М-пак нали :D ). Та в този си вид ми изглеждат доста добре, като се има предвид, че са плащани по 65К лв (което ми се струва малко за нов модел спортпакетна кола). Единственото, което наистина не ми харесва в която и да е модификация на F30 са фаровете, но се успокоявам, че ще ги оправят с фейслифта и тогава F30-ката ще стане перфектния автомобил.

Страшно успокоение за след 3-4 години. :mhihi:


Не знам защо не ви харесват фаровете , но ако се и загледате в концептите показани напоследък , точно такива ще са фаровете и за напред :yes:

Ф30 330Д е кола мечта! Красота , динамика , разход , комфорт :smoke:
Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 7.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G30 540i

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от BAHKATA » 10 Апр 2013, 11:53

В БМВ Арт фотографии има едно 335I X-Drive синьо м-пакетово - това е кола мечта :yes:

А за фаровете - така сключени ми изглеждат все едно нарочно е направено, за да може после да подлежат на фейслифт.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook