Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предавания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от bum_bum » 20 Сеп 2023, 12:28

Не се шегувам, високия пролактин може да довете до това.

Това го четох и ревах. :mhihi: Явно не само аз съм забелязал тоя с гиното.

Работи като портиер в панелен блок в Пазарджик, дреме по 12 часа на ден в кабината на входа, представи се като охрана на известен бизнесмен, нямало да споменава имена. Отговарял за животите на много хора... Три деца от съседния блок влезнат във входа след училище, нашио разбрал, че ще влиза в Игри на волята, филмира се още повече, половин минута се опитва да си разкопчае кобура на газовия пистолет, извади го, заплаши със стрелба. Децата му се изсмеят, нашио тръгне да ги пръска със спрей, пръсне си в очите, натисне паник бутона, за 5 минути дойдат сотаджиите - скинат го от бой... Дойдат от екипа на Игрите да записват визитката, представи се: - Казвъм съ Пеньо, ну ощи от армията всички ми викат Ганьо. - сложи ръка на сърцето, викали му така, щото го оприличавали на Алеко Константинов, бил видял много от света, също както вторият... Он Ганьо излизал от Пазарджик само два пъти през живота си - и двата пъти в ученическите му години за по седмица в почивната станция в Ковачевци. Питат го за синините, нашио се просълзи па рече: - Туй е от последната ми мисия в Афганистан. Съборих няколко човека, но ме изненадаха в гръб. Не съжалявам за нищо, щом ранити по мен са за майка България.
Почнат снимките на предаването, сформират племето, 20 минути по-късно добавят още две нови момчета, нашио ги загледа на кръв, НОВИТЕ трябвало да се съобразяват, това било племе с изградени традиции... Почне да ги пита в какво са добри, занатиска ги, изредят му по 5 неща на човек, питат го той в какво е добър, почне да клати глава, заканва им се, щели да разберат скоро в какво е добър...
Другите племена почнат да ги вкарват по двойки, по тройки, нашио се ядоса, не било честно, нямало ли да вкарат някой негов роднина, който да му пази гърба. Надуе главата на продуцентите - вкарат балдъзата. Седне пред камерата, 7 минути екранно време се кълне да я пази, баджанака му бил като кръвен брат, ревне с глас: - За баджУ умирам, ЕЙЙ - легнат си на стопанството, още първата вечер й го отпере на кушетката...
Решат преди битката да си направят стратегия, нашио вземе думата, речникът му по-оскъден от хладилника на сомалийско многодетно семейство - Пичуви, ни трябва от никой да нА е страх. Единственият силен играч извън нащо племе е един. - замисли се, визира Мастагарков, единственото, което помни за името му, е че му напомнило за една от инфекциите, които получавал през живота си. Добави: - Единствено Гинекомастиев е мъжкар. Всички други са жини. - почне да тропа и да вика, щял да бие до смAрт и жени, и мъже, и кучета, и котки... Почне битката, Амазонките ги бият на момиченце, вземат го в тяхното племе...
- Гладиаторите вече са в историята. В армията съм научен, че колективът е над всичко. От днес вече Ганьо не съществува. Наричайте ме Амазоньо. - погледне решително-женствено. Тръгнат към стопанството, нашио ги помоли да му обръснат краката, искал да се внедри максимално бързо за да се почувства един от тях. - Пичуви, ши помоля Орехова и Ситнева да ми помогнат - почне да учи поздрава на Амазонките.
Седнат в стопанството, да вечерят, нещо се разтропа от спалното помещение, нашио се филмира, тръгне да бърка в кобура - кобура го няма, даде знак на никой да не мърда, щял да бие до смрт всеки нашественик. Види през прозореца непозната мъжка фигура два метра и 100 кила мускули, каже: Ньека по-добри да извиками охраната, все пак сме цивилизовани хора... - дойдат от охраната на продукцията, окаже се, че Аспарух от миналия сезон тъкмо свършил с плуването на понтона, просто искал нещо да хапне и да обсъди предстоящите номинации с Генчо...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 469
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от streetz » 20 Сеп 2023, 15:51

Автора на това горното го блокираха на официалната страница предния сезон, че коментарите му с подобни майтапи събираха повече лайкове от самите публикации, а и явно са се засегнали някои от участниците :lol: Уж майтап, майтап, ама си бяха почти в десетката винаги. :lol:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от bum_bum » 20 Сеп 2023, 19:57

Гледам сега черешката на тортата. Някъв мръшляк, дето няма и 40 кила някъде бил изял 250гр телешко А5, което било много мраморизирано и от толкова много мазнини влязал в болница :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от Е.Димитров » 21 Сеп 2023, 7:34

bum_bum написа:Гледам сега черешката на тортата. Някъв мръшляк, дето няма и 40 кила някъде бил изял 250гр телешко А5, което било много мраморизирано и от толкова много мазнини влязал в болница :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Този и аз го гледах. Този каквото и да хапне 250 грама му става лошо :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Гледате ли "реалитата" и всякаквите денс, и т.н. предава

Мнение от acho.rs » 26 Сеп 2023, 13:37

bum_bum написа:Гледам сега черешката на тортата. Някъв мръшляк, дето няма и 40 кила някъде бил изял 250гр телешко А5, което било много мраморизирано и от толкова много мазнини влязал в болница :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изпуснал съм изцепката на месеца :mhihi: Да не го е ял сурово ...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook