Море 2024г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от kiko » 18 Апр 2024, 20:43

За пътната мережа до Скиятос немога да дам инфо защото както казах аз ходих до там с кораб.Но не от Волос а от едно друго градче беше но не му помня името вече но пътя беше наполовина.Като цяло си има коли но са някак си по периферията.В централната част уличките са адски тесни и живописни.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от slatanic » 18 Апр 2024, 21:01

Аз направих необходимото да ходя там дето пак съм ходил...та...отпадна и тая мъка...
Остава да дойде времето за чичо Джак и хладен дим..някога...на плажа... :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от carmanf1 » 21 Апр 2024, 22:41

Аз тая година ще пропусна Гърция.

Питах децата, къде искате - и те двамата в един глас, само не и Гърция. Сигурно са се наговорили :lol:

Но ги разбирам, щот те и двамата от както са се родили, всяка година 2-3 пъти в Гърция. И им е писнало.

Ще ги водя по ей тия места и след всяко ще давам мнение, като мнението ще бъде copy/pastе, на това което казват децата :D
Тяхното мнение е най-важно и да видим, колко ще прецакам нещата :mhihi:

- Първо тук: https://www.lighthousegolfresort.com/

- После тук: https://www.karismahotels.com/azul-beac ... montenegro - щот тука съм бил.
И има много прекрасни места на близо, и знам къде да ги заведа с кола

И има ей тва :mrgreen: https://www.facebook.com/AzulBeachMonte ... 104445227/ - само шампанското ще го заменим със сок :mrgreen:

- После - аре бегай на сънииии биййййч :mrgreen: Още не съм избрал точното място. Ама ще дам фиидбак :mrgreen:

- И в края на лятото на планина: https://hotelkatarino.com/

Да видим колко съм прецакал нещата :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от TheDriver » 22 Апр 2024, 8:03

Хотел Катарино е добър избор. Ако искаш пиши ми като наближи да ти кажа горе долу къде можете да идете в района. :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от Моджо » 22 Апр 2024, 10:30

Хах, ти не се бутай, че си отдалече :)) Баня е по-добър избор, лично мнение, заради водата. Не че на Катарино е лошо. За в района неща можеш и мен да питаш.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от TheDriver » 25 Апр 2024, 10:29

Don_Diego написа:.......... Зони за възрастни без деца има навсякъде: басейн и ресторант.

....................


Намирам тази разрастваща се тенденция да се обособяват зони свободни от деца за крайно неприятна(това не е насочено към теб разбира се).

Като запазвах лятна почивка, първото нещо което ме питаха приятелите ми беше - "ходят ли семейства с деца в този хотел" :shock: Има ли видимо присъствие на семейства с деца, хотелът се зачерква без значение какво предлага и на каква цена. :shock:

Оплакванията са им по две линии:

- не искат да чуват деца
- не искат да спазват тишина между 2 и 4 и вечер след 10:30, каквато според тях ще бъде наложена заради децата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от TNT » 25 Апр 2024, 10:41

Честно казано с толкова Ганьовци-родители, нормално. Нулево възпитание и съобразяване с околните. 2 от 3 деца са супер невъзпитани, мама и тате са ги оставили да крещят и търчат навсякъде. Та ако има 10 семейства с деца в хотела, ще става какафония в ресторанта, в басейна, по коридорите и т.н.

Миналата година на морето, резервация с маса на плажа в пясъка, залез - прекрасно. До нас 2 маси за по 12-15 човека всяка. Идва бойна група от България с 12+ деца. Направо изтръпнахме :mhihi: Оказаха се обаче супер културни както родителите, така и децата. Пълно спокойствие. Рецептата обаче да дойдат 10 нашенци с 12 чавета и да е спокойно е по-рядко от диамант :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от Don_Diego » 25 Апр 2024, 11:08

TheDriver написа:
Don_Diego написа:.......... Зони за възрастни без деца има навсякъде: басейн и ресторант.

....................


Намирам тази разрастваща се тенденция да се обособяват зони свободни от деца за крайно неприятна(това не е насочено към теб разбира се).


Първоначално и за мен беше прекалено подобно разделение, но ТNТ добре го е описал - невъзпитани родители + невъзпитани деца. Когато искаш да си починеш наистина не е готино нечие дете да те безпокои и ти да си окей само защото е дете и сега му е времето да беснее :dunno:
За пример в "семейната част" на ресторанта беше нещо страшно...деца тичат между масите, крещят, реват, бутат хората...при нас се вечеряше спокойно и дори се чуваше фоновата музика.
На басейна - бомби и скачане в басейна през 10 секунди, пълно с деца омазани със слънцезащитни кремове и надуваеми играчки. На басейна за възрастни - идилия, коктейли и библиотека

Колкото до пазенето на тишина: следобедна тишина не съм видял някъде да се спазва, но след 22:00 почти навсякъде намалят децибелите. При нас дори имаше Silent Disco, раздаваха слушалки и DJ пуска музика....отстрани изглеждаше като лудницата, всеки си тактува, танцува и клати в ритъм :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10451
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Море 2024г.?!...

Мнение от Leon » 25 Апр 2024, 13:48

Който е ходил на ол инклузив в Турция напълно разбира концепцията на хотели 18+ :mhihi: Да не говорим, че при тях самото устройство на хотела и услугите стават доста различни, храна, представления и много други компоненти.
Never mistake motion for action...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook