Пури и всичко за тях

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 27 Юни 2023, 8:11

Слаб Падрон не съм пушил досега :yes: Тук доста им вдигнаха цените. При вас как е ?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от peshehodetz » 27 Юни 2023, 14:02

Този на снимката $17

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 27 Юни 2023, 14:12

А спрямо преди ? Тук станаха х2 по-бюджетните модели. 16лв --> 32лв :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 28 Юни 2023, 11:54

TNT написа:А спрямо преди ? Тук станаха х2 по-бюджетните модели. 16лв --> 32лв :dunno:

Инфлация батко :mrgreen:
Да не съм офф
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 12 Авг 2023, 16:39

Някой случайно да е пазарил от Corojo Club? Интересуват ме как вървят цените на Опусите?

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от alx » 12 Авг 2023, 19:35

sysmurdoc написа:Някой случайно да е пазарил от Corojo Club? Интересуват ме как вървят цените на Опусите?


Опусите (говориш за опус х - нали) нещо последните години ги осраха… ако не намериш някой по- стар и задължително по- голям- не си хаби парите. Тия новите дребните са… Скъли за това което предлагат като вкус поне за мене
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 12 Авг 2023, 20:03

Мерси много... Точно за тах да :D Интерестно ми беше понеже скоро ще имам път към София и се чудя с кой магазин да се навра, че няма време да ги оходя всичките :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от slatanic » 12 Авг 2023, 20:24

Ако обикаляш напред назад колкото и да е странно ще ти препоръчам Баничарница Венеция. :ok: :mhihi:
При мен в квартала на познат е.И да не е само баничарница,а освен всичко има тонове алкохол и пури/цигари и тютюни.
Погледни във фейсбук ако имаш...доста неща качва там от новозаредените.
Аз алкохол само от там пазарувам вече доста време и нямам оплаквания.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 12 Авг 2023, 20:55

slatanic написа:Ако обикаляш напред назад колкото и да е странно ще ти препоръчам Баничарница Венеция. :ok: :mhihi:
При мен в квартала на познат е.И да не е само баничарница,а освен всичко има тонове алкохол и пури/цигари и тютюни.
Погледни във фейсбук ако имаш...доста неща качва там от новозаредените.
Аз алкохол само от там пазарувам вече доста време и нямам оплаквания.

Знам я баниччарницата. Доста голям набор имат, но от към Фуенте са малко слаби... А Корохото доколкото знам са вносители те за Бърлария + Падрон

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от peshehodetz » 14 Авг 2023, 3:15

Магазина на "Калиман Карибе" дето навсякъде твърдят, че кубинските им пури са оригинални къде точно се намира. Имам предвид този дето е на площад "Народно Събрание" №4 това вътре в хотела ли е дето едно време беше Гранд Хотел. Питам понеже жена ми и сина ми си заминават за около 10 дена та да им поръчам няколко пури дето гледам, че ги има на уеб сайта им, иначе са ми казвали че имат и такива по моловете, ма те няма да имат време да се занимават да обикалят, а този ако е наистина там ще им е наблизо.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 14 Авг 2023, 8:52

Kaliman Karibe са вносителя за цяла Източна Европа. Имат силни проблеми със съхранението. Кеф ти мухъл, кеф ти напукани, кеф ти запушени - квото ти се падне :mhihi:

sysmurdoc написа:Някой случайно да е пазарил от Corojo Club? Интересуват ме как вървят цените на Опусите?

То от доста време е "квото има". Но като официални вносители, при тях има най-много. Плюс най-доброто обслужване.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 14 Авг 2023, 12:34

TNT написа:Kaliman Karibe са вносителя за цяла Източна Европа. Имат силни проблеми със съхранението. Кеф ти мухъл, кеф ти напукани, кеф ти запушени - квото ти се падне :mhihi:

sysmurdoc написа:Някой случайно да е пазарил от Corojo Club? Интересуват ме как вървят цените на Опусите?

То от доста време е "квото има". Но като официални вносители, при тях има най-много. Плюс най-доброто обслужване.

:bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от TNT » 14 Авг 2023, 14:11

На мен са ми интересни по-бюджетните пури, до 15лв. При по-скъпите е по-лесно с избора. Евтините фуентета, които слагаха в джоба доста по-скъпи пури... ги няма от поне година. Пробвах от магазина на Солунска разни бюджетни, с последното Роки Пател... със сигурност не бях пушил толкова смотана пура последните 2 години :mhihi: В малки размери има - Cohiba/Montecristo/Trinidad short, AJ fernandez new world, Liga Privada. По-пълноразмерно обаче вече под 20лв няма нищо читаво вече. До миналата година имаше и под 10лв свестно. Имам пури в хумидора, които съм ги купувал на -50% от сегашната цена. В България е сложно и с доставките, а доста модели ги няма и онлайн. Изглежда големите пазари изкупуват всичко.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 13.03.2011
Пол: Мъж
Кара: E61 LCI космос
Мечтае да кара: Йемки

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от sysmurdoc » 14 Авг 2023, 15:04

TNT написа:На мен са ми интересни по-бюджетните пури, до 15лв. При по-скъпите е по-лесно с избора. Евтините фуентета, които слагаха в джоба доста по-скъпи пури... ги няма от поне година. Пробвах от магазина на Солунска разни бюджетни, с последното Роки Пател... със сигурност не бях пушил толкова смотана пура последните 2 години :mhihi: В малки размери има - Cohiba/Montecristo/Trinidad short, AJ fernandez new world, Liga Privada. По-пълноразмерно обаче вече под 20лв няма нищо читаво вече. До миналата година имаше и под 10лв свестно. Имам пури в хумидора, които съм ги купувал на -50% от сегашната цена. В България е сложно и с доставките, а доста модели ги няма и онлайн. Изглежда големите пазари изкупуват всичко.

На мене много ми допадат на Perez Carillo нещата, има и пури под 20лв. За Фуенте миналата седмица взех няколко-Rothschild и Rosado, още не съм ги пробвал, а цената пак някъде около 20лв беше.За Роки най-много ми хареса Vintage 1992. Casa Magna сега е нашумяла доста и е в този ценови диапазон...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Пури и всичко за тях

Мнение от intention » 13 Сеп 2023, 15:36

TNT написа:На мен са ми интересни по-бюджетните пури, до 15лв. При по-скъпите е по-лесно с избора. Евтините фуентета, които слагаха в джоба доста по-скъпи пури... ги няма от поне година. Пробвах от магазина на Солунска разни бюджетни, с последното Роки Пател... със сигурност не бях пушил толкова смотана пура последните 2 години :mhihi: В малки размери има - Cohiba/Montecristo/Trinidad short, AJ fernandez new world, Liga Privada. По-пълноразмерно обаче вече под 20лв няма нищо читаво вече. До миналата година имаше и под 10лв свестно. Имам пури в хумидора, които съм ги купувал на -50% от сегашната цена. В България е сложно и с доставките, а доста модели ги няма и онлайн. Изглежда големите пазари изкупуват всичко.



Дам, за жалост е тъй... Фуенте имаха приятен Curly head топ-ежедневка.
От няколко месеца вече не съм срещал никъде...
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dewey

Последни теми
Facebook