Не зарежда mobile.bg

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 842
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Не зарежда mobile.bg

Мнение от BorislavB » 12 Фев 2022, 23:45

Колеги имам странен проблем с въпросния сайт mobile.bg. Когато реша да разглеждам нещо през 2-3 минути спира да зарежда и трябва да чакам по 1мин и да рефрешна. Това, което пробвах за да реша проблема е: изчистване на кеша и бисквитките, изтриване изцяло на Firefox и инсталиране наново,спиране на adblocker-a, пробвах и през друг браузър (Chrome) също така прави. Засега при друг сайт не съм го срещал този проблем. Пробвам на телефона (iPhone 12mini) през WIFI и няма проблеми зарежда си т.е. предполагам проблема е някъде в компютъра, но къде точно?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Не зарежда mobile.bg

Мнение от streetz » 13 Фев 2022, 11:14

Не е при теб проблема, мобилето отдавна си бози точно по тоя начин.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 842
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Не зарежда mobile.bg

Мнение от BorislavB » 13 Фев 2022, 12:42

streetz написа:Не е при теб проблема, мобилето отдавна си бози точно по тоя начин.


На лаптопа на друг интернет обаче нямам този проблем. Все ще пробвам през лаптопа на WIFI дали ще прави пак така.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 9.11.2014

Re: Не зарежда mobile.bg

Мнение от himik » 14 Фев 2022, 11:41

Здрасти,
за да помогна ще ми трябва малко инфо:
- IP адрес на копютъра, от който отваряш сайта /ако ползваш прокси в браузъра, IP на прокси сървъра/
- подробните версии на браузъра/ите
- подробна версия на windows/macOS
- screenshot на екрана на браузъра докато отваряш сайта
- имаш ли прокси?
- когато ти се случва това нещо отваряш ли други сайтове?
- отваря ли ти се някой интернационален сайт, като CNN.com докато не ти зарежда мобиле?
- когато пробваш през телефона ползваш мобилната? Пробвай през телефона с пълна версия.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 842
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Не зарежда mobile.bg

Мнение от BorislavB » 14 Фев 2022, 15:19

Малко съм зле с технологиите та не знам какво е това прокси и дали го ползвам без да знам ама не съм инсталирал нищо допълнително освен последната версия на Firefox (97.0 мисля е версията) към днешна дата и adblock добавка за рекламите. Зарежда ми всичко по всяко време само това мобиле се бъзика. През телефона пробвам както мобилната версия така и през Safari браузъра, не съм пробвал да изтегля Firefox и да пробвам, но сега мисля да го направя. Скрийншота няма да ти помогне просто си представи, че цъкаш да зарежда и остава на същата страница без да зареди, нито изскачат някакви грешки или прозорци, нищо! IP-то трябва да ми кажеш от къде да го видя и ще ти го пратя.

EDIT: Изтеглих Firefox и пробвах през него не мобилната, а пълната версия поръчках 10-15мин и няма проблеми :dunno:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook