Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от Gari » 14 Фев 2022, 19:58

Здравейте колеги. Нещо ме налегна носталгията, подплътена с абсолютните глупости в Германия, свързани с чумата на 21-и и 22 век,
ваксини, данъци, емигранти и какво ли още не. Отплеснах се.
Търся да си закупя апартамент в гр.Пловдив. Ново строителство, малки кооперации, без значение затворен или не комплекс.
До тук добре.
Почвам аз да гледам сайтове, обяви, там имот.бг, ало.бг и тем подобни...и съвсем се обърках. Някои казват, че много фалшиви обяви има в тези сайтове, друг казва, че е доволен. Потърсих инфо в нета за проверени брокери, но нещо ударих на камък. Сигурно не съм търсил както трябва. Както и да е.
Може ли да ме насочите към читави брокери в Пловдив? Фирми, от които вие или ваши познати сте останали с добро впечатление.

Благодаря ви предварително.
Тодор
Не искам много, искам всичко!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1534
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от ildivvy » 14 Фев 2022, 20:07

Гледай най-вече в имот.бг и олх-са... НА ЛС пращам контакт на много точен човек :yes: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от bioz » 14 Фев 2022, 20:57

Няма точни брокери всичко е талаш. Гледаш си обяви ако имаш късмет ще минеш без тия лешояди - директно от собственик или инвеститор. Кат сметна, че иска пари като за една сносна кола защото си го закарал с моята кола до някоя къща ми става лошо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от top » 14 Фев 2022, 22:20

Трудно е да се препоръча, преди 3 години купих апартамент в Пловдив чрез агенция за недвижими имоти Кондор, просто се обадих от една обява и брокера се оказа много разбран, казах му какви са ми изискванията, той ми организира огледи и си избрах, после агенцията направи всичко до приключване на сделката и останах доволен. Това е мое лично впечатление, нито им провя реклама, нито ги препоръчвам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от Gari » 15 Фев 2022, 0:12

Да, по принцип споменаването на фирми, положителни отзиви за тях, си е чиста реклама и има правила във форума. Ако искате пишете на лично, за да не нарушаваме тези правила.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не искам много, искам всичко!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от madafaka_donkele » 15 Фев 2022, 16:37

Къде се намираш в момента? Ако си в България е относително лесно. Отиваш на място в майнатаун и гледаш на място. Градовете ни не са с мащабите на лос анджелис, че да не можеш да се ориентираш. Отделно, че гледаш ново строителство и само по име на квартал би трябвало да намериш сградата относително лесно. Отделно, че можеш директно да си питаш хората на място дали нещо се продава. Харесваш си някоя сграда, звъниш на произволен звънец и така. Е, може и да те препсува някоя кривотия, ама няма да се плашиш :mhihi: Иначе, ако си ултра загрижен за агенциите за недвижими имоти и искаш да им дариш едни пари, като за някое и друго ешееесе гледай да се придържаш към "големите" - адрес/имотека, явлена, ера, мирела и т.н.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1713
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от ivoaudi » 15 Фев 2022, 19:01

Аз като колегата се наситих на идиотизми от разглезеният Запад и точно като него си търся само че къща и в Родопи. Днес бях на поредния оглед и мога само да кажа, че пазара в момента е....да го нарека странен. Има странно скъпи боклуци за продан и то много. Има също доста неуредени имоти и тъй като преди години много яко се нахендрих с такъв, съветвам колегата да внимава и най-важното, да не бърза! Ако изтърве “струващ си” имот да има предвид, че или не е бил такъв изобщо, или просто не е бил неговия.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от Bogat-Beden » 15 Фев 2022, 19:04

ivoaudi написа:Аз като колегата се наситих на идиотизми от разглезеният Запад и точно като него си търся само че къща и в Родопи. Днес бях на поредния оглед и мога само да кажа, че пазара в момента е....да го нарека странен. Има странно скъпи боклуци за продан и то много. Има също доста неуредени имоти и тъй като преди години много яко се нахендрих с такъв, съветвам колегата да внимава и най-важното, да не бърза! Ако изтърве “струващ си” имот да има предвид, че или не е бил такъв изобщо, или просто не е бил неговия.

Има фб група за родопски къщи, вероятно знаеш де :bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1713
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от ivoaudi » 15 Фев 2022, 19:07

Не, наистина не знаех. Ще помоля момата да я потърси, че аз нямам ФБ. Благодаря за инфото!
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от ivanski_2 » 15 Фев 2022, 19:56

Те там са с цени все едно са ................ или са на места дето жителите наброяват 10-тина цифром и словом :D
Ела в Чепеларе, къща трудно ще ти намерим, но апартаментче ако искаш си в играта....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от Bogat-Beden » 15 Фев 2022, 21:21

Дали някой нормален търси апартамент по Родопско, как мислиш...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от ivanski_2 » 15 Фев 2022, 21:30

Защо ? :dunno:
Като изключим липсата на хора и на препитание за висококлалифицирани си е супер :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от Gari » 15 Фев 2022, 21:32

madafaka_donkele написа:Къде се намираш в момента?

В Германия съм. Но родителите ми са в България, та ще огледат на място в Пловдив.
Мислех си, че през агенция, още по-добре директно от инвеститор, шанса за някой подводен камък е по-малък. Има много обяви, които обясняват, че не взимат комисионна. Истина ли е, не е ли, не знам.
Човек кола като си купува я ката на сервизи, диагностики и какво ли още не. Какво остава за жилище.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не искам много, искам всичко!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1713
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от ivoaudi » 15 Фев 2022, 22:01

ivanski_2 написа:Те там са с цени все едно са ................ или са на места дето жителите наброяват 10-тина цифром и словом :D
Ела в Чепеларе, къща трудно ще ти намерим, но апартаментче ако искаш си в играта....


Не, не, Ивански. На сламена колиба склонявам, на апартамент категорично, не! :D
Иначе оглеждам около Смолян. Знам, че е супер тегаво по отношение на какво ли не, но така съм го решил. Ако трябва ще си чукам главата и няма да мрънкам :D
Обожавам Чепеларе, не ме разбирай погрешно.

Огледах и в групата, която предложи Богат-Беден и му благодаря. Облещих се на първата къща, която оглеждах преди година. Дори и реновирана, сега я предлагат 10 000 надолу :ok:
Явно на челото ми си пише тъпак :mhihi:
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Покупка на недвижим имот. Брокери в гр.Пловдив

Мнение от top » 15 Фев 2022, 23:33

Gari написа:
madafaka_donkele написа:Къде се намираш в момента?

В Германия съм. Но родителите ми са в България, та ще огледат на място в Пловдив.
Мислех си, че през агенция, още по-добре директно от инвеститор, шанса за някой подводен камък е по-малък. Има много обяви, които обясняват, че не взимат комисионна. Истина ли е, не е ли, не знам.
Човек кола като си купува я ката на сервизи, диагностики и какво ли още не. Какво остава за жилище.
Sent from my iPhone using Tapatalk


Според мен е най-добре като бял човек през агенция, все едно коя, тези които пишат без комисионна от купувача си я взимат от строителя и най вероятно имат ексклузивни права върху разпродаването на строежа, тъй че пак твоя интерес е защитен, ако разгледаш ще видиш, че даден имот го продават няколко агенции, търси първоизточника. Аз съм от София и като купувах имот в Пловдив имах бегла представа за града, "просто ми харесваше и исках имот там...", но се доверих на брокер и всичко мина добре. Обратно на масовото българско мнение, смятам работата на брокерите за полезна, отговорна и че не искам да ги "прецакам"...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook