Имотният пазар

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Имотният пазар

Мнение от steeN » 02 Апр 2024, 9:49

Това важи практически за всички места преди 20 години така или иначе.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Имотният пазар

Мнение от Jorixa » 02 Апр 2024, 10:05

Е то не преди 20. Мене преди 10 години един познат строител ми предлагаше в Кръстова Вада до парадайз мола апартаменти на 550 евро квадрата на зелено, ама тогава просто не ми трябваше жилище и му отказах. Сега цените са по 5.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Имотният пазар

Мнение от c04 » 02 Апр 2024, 10:50

Е то човек ако знае...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Имотният пазар

Мнение от drago_pavlov » 02 Апр 2024, 10:55

Преди 20 години един приятел си купи 800 кв двор около Камбаните за 18000 лв :mhihi:
А аз му виках "ти луд ли си, това е на майната си..." :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Имотният пазар

Мнение от Jorixa » 02 Апр 2024, 11:12

Е са продават някви къщи около Камбаните за по 700к евро. Не знам кой ги дава тия пари. За няква мини редова къщичка с двор колкото тераса ми искат 1 милион лева :kuku: После сметни и още 200к да я довършиш. А пътя за да стигнеш до комплекса е майката си джаса, трябва ти офроуд джипка.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Имотният пазар

Мнение от zAcK » 02 Апр 2024, 11:28

Jorixa написа:Е са продават някви къщи около Камбаните за по 700к евро. Не знам кой ги дава тия пари. За няква мини редова къщичка с двор колкото тераса ми искат 1 милион лева :kuku: После сметни и още 200к да я довършиш. А пътя за да стигнеш до комплекса е майката си джаса, трябва ти офроуд джипка.


В повечето прилични комплекси около Камбаните всичко за по милион евро е изкупено!
Та дават ги. Аз познавам трима купили над Геритидж и там като цяло е много добре.
И тримата са съдружници в различни компании, та цените никак не ги притесняват.

Реално около Камбаните предлагане няма, въпреки бруталните цени.
Има няколко имота с много компромиси, или още по-брутални цени, като тристайни по 650 000 евро :ok: :mhihi:
И вероятно и за тях ще се намери купувач, просто ще е по-бавно :bchug:

Има предлагане само в Камбаните Резиденшъл, което е абсолютен ташак и няма свестен път до там :idea:
Уж трябвало да има, ама се стига до там през ебем ти и уличките и вилните зони и дори в кадастъра го няма.
Ама иначе го рекламират с тоя несъществуващ път :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:

За да стигнеш от Камбаните Резиденшъл до Камбаните трябва да караш 7 километра
или да ходиш пеша през едни дерета и т.н.
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :shock: :shock: :shock: :shock: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Имотният пазар

Мнение от Leon » 02 Апр 2024, 11:37

steeN написа:Това важи практически за всички места преди 20 години така или иначе.

Така е, разбира се, просто на другите места парцелите не ги раздаваха по декар за лев, както се казва...
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Имотният пазар

Мнение от Jorixa » 02 Апр 2024, 11:42

zAcK написа:
Jorixa написа:Е са продават някви къщи около Камбаните за по 700к евро. Не знам кой ги дава тия пари. За няква мини редова къщичка с двор колкото тераса ми искат 1 милион лева :kuku: После сметни и още 200к да я довършиш. А пътя за да стигнеш до комплекса е майката си джаса, трябва ти офроуд джипка.


В повечето прилични комплекси около Камбаните всичко за по милион евро е изкупено!
Та дават ги. Аз познавам трима купили над Геритидж и там като цяло е много добре.
И тримата са съдружници в различни компании, та цените никак не ги притесняват.

Реално около Камбаните предлагане няма, въпреки бруталните цени.
Има няколко имота с много компромиси, или още по-брутални цени, като тристайни по 650 000 евро :ok: :mhihi:
И вероятно и за тях ще се намери купувач, просто ще е по-бавно :bchug:

Има предлагане само в Камбаните Резиденшъл, което е абсолютен ташак и няма свестен път до там :idea:
Уж трябвало да има, ама се стига до там през ебем ти и уличките и вилните зони и дори в кадастъра го няма.
Ама иначе го рекламират с тоя несъществуващ път :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:

За да стигнеш от Камбаните Резиденшъл до Камбаните трябва да караш 7 километра
или да ходиш пеша през едни дерета и т.н.
:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :shock: :shock: :shock: :shock: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:


Ония големите палати за по милион евро ми е ясно кой ги купува. Аз се чудя малките редови къщички по милион лева кой ги купува. Защото първите таргетират милионери и там работата е ясна. Вторите уж таргетират млади семейства с деца, а не знам в БГ колко млади семейства могат да си позволят къща за 1 милион. За милион лева ще си построя палат някъде на 15 километра от София (около Божурище примерно) и реално ще стигам по-бързо до центъра от Камбаните Резиденшъл :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Имотният пазар

Мнение от Exclusive89 » 03 Апр 2024, 12:02

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Имотният пазар

Мнение от pampo » 05 Апр 2024, 15:43

Пазар на две скорости: Сделките с имоти растат в четирите големи града, в страната отново спадат
В София те са на най-високото си ниво от 2008 г. насам за първото тримесечие, сочат данни на Агенцията по вписванията

https://www.investor.bg/a/534-novini/39 ... ovo-spadat

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Имотният пазар

Мнение от steeN » 05 Апр 2024, 15:50

Типично за последните стадии на растящ пазар е "лидерството" да се свива.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Имотният пазар

Мнение от zAcK » 10 Апр 2024, 21:54

Младост 3!
#hubavoE :kuku: :help: :banghead:
Включително се вижда, че липсва минимум една вътрешна стена в панел :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Някой пак да ми каже, че България се променяла към по-добро :help:


Изображение
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Имотният пазар

Мнение от ///M Power » 10 Апр 2024, 22:10

zAcK написа:Младост 3!
#hubavoE :kuku: :help: :banghead:
Включително се вижда, че липсва минимум една вътрешна стена в панел :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Някой пак да ми каже, че България се променяла към по-добро :help:


Изображение


Сигнал до общината и гледай колко хубаво ще им стане :winky:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Имотният пазар

Мнение от blqsu4ko » 11 Апр 2024, 9:01

Мрън.
Във всяка държава има идиоти. Ако вместо пост във форума пуснеш сигнал до общината, на бас на 5лв., че ще се наложи да възстанови всичко
Live it like you Love it

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Имотният пазар

Мнение от kiko » 11 Апр 2024, 11:44

Е вие кво искате?150кв/м панелка лесно ли се прави? :mhihi: :censored: :censored:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: SpeedyMan

Последни теми
Facebook