СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 08 Май 2024, 9:10

Цената на транспорта си е цената на транспорта. Това, което зависи от цената на колата е 10% мито и 20% ДДС, но това не е транспорт, това си е данък. Шибни и някви 1000+ лева за технотест отгоре.
Като цяло като отидеш във фирмата ще ти обяснят всичко, не се връзвай на тъпи филми дето ги пише по форумите колко е страшно.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1534
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 08 Май 2024, 12:14

...и търсете от сега европейски стопове, че в повечето кат-ове се заяждат! Играхме го миналото лято с на мой приятел кабриото...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от TNT » 08 Май 2024, 12:49

Аз този филм бих го играл само с оферта от фирма, която може да докара и регистрира колата. Да се оправят кое и как.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от kiko » 08 Май 2024, 13:07

Има хора в БГ които с това се занимават и не е кой знае какъв проблем.Фирмите които докарват си ги знаят

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от mr_petroff » 08 Май 2024, 13:52

Именно такава фирма ми оферира за кола /БМВ Х 4/ струваща в САЩ 19800 $ ,цена до в къщи 53-54 хиляди лева . Е множко ми се стори , то и в Германия са си по толкова и се обезмисли цялата хамалогия ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 08 Май 2024, 21:41

Тоя мой нов колега още е тук и не иска да си тръгва от Пловдив :mhihi: Извика и приятелката му тук.

Миналата седмица видял, че в офиса има тонколони по тавана и някви там големи колони на различни места в офиса.
Видял, че има и едни усилватели ли са кви са, не ги знам, от тия старите, къде се редят един върху друг.
Никога не съм ги чувал да работят и не знаех за кво изобщо са в офиса тия работи.

Отишъл и си купил микрофон :mhihi:
И ми вика, издебнах ден, когато има повечко хора в офиса, щот то офиса обикновено е полупразен, масово от вкъщи се бачка :mhihi:

Днес, към 11-12 часа, взел микрофона, казал повечето вече ме познавате, но за другите, които не ме познават, аз съм еди кой си и т.н.
И ся ще ви вдигна настроението за останалата част то деня.

И изпраскал Thunderstruck на AC/DC :D Взривил офиса :D

Камара колеги и колежки ми звънят и разказват въодушевени, кво е направил :yes:

HR директорката и тя била там. Звъни ми и вика, абе тоя твоя колега е звезда.
Той вдигна настроението във въздуха, всички в офиса полудяха от кеф :lol:

Знам, че на вашите шефове не им пука от къде ще работите, ама как да го мотивираме него да остане да работи от тук :lol:

Викам, няма кво да го мотивираме, той сам не иска да си тръгва от Пловдив :mrgreen:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от c04 » 08 Май 2024, 22:28

mr_petroff написа:Само транспорт от САЩ ми калкулираха 17 000 лв. тотал :dunno:
Това преди месец, сега май шипинга падна леко.
Какъв е тоя обир...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 09 Май 2024, 2:08

Знам, че на вашите шефове не им пука от къде ще работите, ама как да го мотивираме него да остане да работи от тук :lol:

Викам, няма кво да го мотивираме, той сам не иска да си тръгва от Пловдив :mrgreen:
В среда без естествени заплахи и конкуренция , мъжкия започва да се държи като райска птица и да изглежда като паун . Ето една мъжка такава :
https://www.youtube.com/watch?v=rX40mBb8bkU
https://www.facebook.com/dominatori2/vi ... 742944876/
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от enigma » 09 Май 2024, 5:45

Jordana написа:
Знам, че на вашите шефове не им пука от къде ще работите, ама как да го мотивираме него да остане да работи от тук :lol:

Викам, няма кво да го мотивираме, той сам не иска да си тръгва от Пловдив :mrgreen:
В среда без естествени заплахи и конкуренция , мъжкия започва да се държи като райска птица и да изглежда като паун . Ето една мъжка такава :
https://www.youtube.com/watch?v=rX40mBb8bkU
https://www.facebook.com/dominatori2/vi ... 742944876/


Аз съм сигурен, че в твоята корпорация такива прояви не се толерират.
Представям си как водиш всичките си служители под строй... :ok:
enigma
ያለ እኩል

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 31.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d, E46,150 hp, 2002, automat
Детайли за колата: facelift

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от xaxo » 09 Май 2024, 10:38

Остана ли някъде пункт за ГТП с цени ~50 лв? За София става въпрос.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от TNT » 09 Май 2024, 10:43

СБА със сребърна карта плюс - 70лв. Ще имаш и пътна помощ в България.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 31.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d, E46,150 hp, 2002, automat
Детайли за колата: facelift

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от xaxo » 09 Май 2024, 11:06

Тя не се кара, та не й трябват такива екстри. Търси се мин цена.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ///eMo » 09 Май 2024, 22:59

Търсейки хубави проходи за каране в Европа попаднах на долната класация за качеството на пътищата по света и останах много приятно изненадан. Зад нас са държави като Монголия и Етиопия, които са известни със своите хубави магистрали. Вярно, че само няколко позиции ни делят, но все пак си е постижение. Поне и румънците все още са зад нас.

https://worldpopulationreview.com/count ... by-country

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 10 Май 2024, 5:59

Имайки предвид, че почивните дни бях в Румъния и цяла североизточна БГ...тая класация не е вярна поне Бг/Рум. Само от Русе до Разград се друсках 2 пъти повече отколко за целия трип из Румъния. Вярно, само по главни пътища съм карал, ама... И между другото само приятни впечатления имам от Рум. В Букурещ не съм влизал, може да е различно там. 1 немаше да кара с 200 , да светка , да бипка и да гледа лошо що караш по правилата и го бавиш може би.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от TNT » 10 Май 2024, 7:13

Както в повечето такива класации, хубавите пътища не знам как ги оценяват. Моите впечатления от Русе-Букурещ са, че там имат по-хубави пътища. Вероятно из страната са драстично по-зле - не знам, само съм чувал. Сърбите със сигурност имат по-добри, а са на една плюнка пред нас. Някакви държави като Танзания, Кения, Хондурас, Сенегал, Иран... а бе кво пиша, ся видях как го мерят :mhihi:

Roads Quality Index methodology: Quality of Road Infrastructure (QRI) score is based on data from a survey of business leaders in 144 countries, who are asked to rate the quality of roads on a scale from 1 (underdeveloped) to 7 (extensive and efficient by international standards).
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook