СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от kiko » 20 Мар 2024, 9:40

Nickelback написа:Да не отварям нова тема, та ще питам тук, ако някой се сеща...

Преди години мисля, че съм мяркал тук някъде, специализиран магазин за кабели (но никога не съм го посещавал),

Преди време наистина имаше магазин точно на ъгъла на зградата която е на снимката,но не знам дали все още съществува.Иначе от там най близкия магазин за ел.матеряли е на ул.Малашевска от дясно в началото .ТМТ е магазина няма как да не го видиш

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от blqsu4ko » 20 Мар 2024, 10:40

zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:

Колега, понеже е спам темата, ще си позволя оф топик. Винаги е било натоварващо да се четат твоите крайно негативни мнения, но напоследък става нетърпимо.
Ще ти го кажа така - аз не бих си позволил да се примиря и да търпя нещо, което толкова ме тормози никога. Ти сам си прецени в кой е грешката /теб или "територията"/
Live it like you Love it

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Nickelback » 20 Мар 2024, 11:34

kiko написа:
Nickelback написа:Да не отварям нова тема, та ще питам тук, ако някой се сеща...

Преди години мисля, че съм мяркал тук някъде, специализиран магазин за кабели (но никога не съм го посещавал),

Преди време наистина имаше магазин точно на ъгъла на зградата която е на снимката,но не знам дали все още съществува.Иначе от там най близкия магазин за ел.матеряли е на ул.Малашевска от дясно в началото .ТМТ е магазина няма как да не го видиш

Благодаря, колега! :bchug:
За ТМТ-то се сещам, да. Гледам, че имат разни подходящи кабели, та направо там ще взема да мина :) Мерси пак!
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 467
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от streetz » 20 Мар 2024, 12:08

blqsu4ko написа:
zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:

Колега, понеже е спам темата, ще си позволя оф топик. Винаги е било натоварващо да се четат твоите крайно негативни мнения, но напоследък става нетърпимо.
Ще ти го кажа така - аз не бих си позволил да се примиря и да търпя нещо, което толкова ме тормози никога. Ти сам си прецени в кой е грешката /теб или "територията"/

На всекиго може да се случи пиян да влезе да пише във форума :)
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Exclusive89 » 20 Мар 2024, 12:28

blqsu4ko написа:
zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:

Колега, понеже е спам темата, ще си позволя оф топик. Винаги е било натоварващо да се четат твоите крайно негативни мнения, но напоследък става нетърпимо.
Ще ти го кажа така - аз не бих си позволил да се примиря и да търпя нещо, което толкова ме тормози никога. Ти сам си прецени в кой е грешката /теб или "територията"/

След като те натоварва чак до нетърпимост, блокираш и толкова. Аз лично правя така.
Много полезна “екстра”
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от немо » 20 Мар 2024, 12:28

blqsu4ko написа:
zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:

Колега, понеже е спам темата, ще си позволя оф топик. Винаги е било натоварващо да се четат твоите крайно негативни мнения, но напоследък става нетърпимо.
Ще ти го кажа така - аз не бих си позволил да се примиря и да търпя нещо, което толкова ме тормози никога. Ти сам си прецени в кой е грешката /теб или "територията"/


+1 :yes:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от kiko » 20 Мар 2024, 12:48

Nickelback написа:
kiko написа:
Nickelback написа:Да не отварям нова тема, та ще питам тук, ако някой се сеща...

Преди години мисля, че съм мяркал тук някъде, специализиран магазин за кабели (но никога не съм го посещавал),

Преди време наистина имаше магазин точно на ъгъла на зградата която е на снимката,но не знам дали все още съществува.Иначе от там най близкия магазин за ел.матеряли е на ул.Малашевска от дясно в началото .ТМТ е магазина няма как да не го видиш

Благодаря, колега! :bchug:
За ТМТ-то се сещам, да. Гледам, че имат разни подходящи кабели, та направо там ще взема да мина :) Мерси пак!

Моля :D
пс.ако търсиш нещо по специално и го нямат пиши на лс. да проверя на още 1-2 места

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 20 Мар 2024, 12:48

zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:


В момента нищо няма да е по-различно ако отидем на избори. :dunno: За тва и според няма да отидем.
И след европейските няма да стане нищо пак, въпреки че има страшни заявки ааа ууу.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 704
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от nikola59 » 20 Мар 2024, 14:13

steeN написа:
zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:


В момента нищо няма да е по-различно ако отидем на избори. :dunno: За тва и според няма да отидем.
И след европейските няма да стане нищо пак, въпреки че има страшни заявки ааа ууу.

:mrgreen: Викаш демокрацията изключва да има избори. Велико прозрение :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Е.Димитров » 20 Мар 2024, 14:55

Exclusive89 написа:
blqsu4ko написа:
zAcK написа:По повод положението в територията - да не се повтарям, ама ако пак отидем на избори, важи мнението ми от темата за бонус-фалус... :censored: :banghead:

Колега, понеже е спам темата, ще си позволя оф топик. Винаги е било натоварващо да се четат твоите крайно негативни мнения, но напоследък става нетърпимо.
Ще ти го кажа така - аз не бих си позволил да се примиря и да търпя нещо, което толкова ме тормози никога. Ти сам си прецени в кой е грешката /теб или "територията"/

След като те натоварва чак до нетърпимост, блокираш и толкова. Аз лично правя така.
Много полезна “екстра”

Може пък колегата да не иска да го блокира с надеждата, че може негативният колега да каже нещо интересно :mhihi:

То там нещата са крайно ...странни.
Хем му се иска да иде в чужбина да живее, хем търси жилище в България ...Абе не е лесно.

А иначе, за нови избори силно се съмнявам, властта е сладка и "международният им" арбитър ще им обясни това онова и ще се разберат.
Освен това има и един "магнитен", дето иска да се размагнетизира и той напъва човека за разбирателство :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 20 Мар 2024, 16:18

nikola59 написа:...


В същност прозрението ми е, че твоите хора ако сега отидат на избори, ще намалеят още повече :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 20 Мар 2024, 18:27

Покарах малко днес Хюндай Нексо на водород. Разгледах станцията дето скоро ще заработи. Идвали са некви спедитори да питат тва онова, че искали камиони да пущат и от некоя от големите бакшишки фирми се готвят да вкарат 40 коли. Къ ще ги обслужи една станция не знам... Доколкото разбрах по Европата, в по-западната и част си е развита мрежата за зареждане с водород...и там няма особени проблеми. Една бутилчица колкото термосче тежи 10 кила :)) А направи БУМ и ще събори некой блок в близост :)) Иначе водородо си е в газообразно състояние, само дето се съхранява с 400 бара налягане в колата.
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от slatanic » 20 Мар 2024, 19:04

Нищо страшно няма в баровете.Важното е да се ползват по предназначение.
А,че водорода може да е едно от евентуалните бъдещи горива...ще видим.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 20 Мар 2024, 19:13

Ами то зависи как ще го добиеш. Ако е от "черния" или там какъв цвят беше то по-добре си бъцай на бензин. Даже е по ЕКО. А иначе ако е с панели и го добиваш с електролиза с "безплатнио "ток - тогава вече има смисъл. Не са ме излъгали, че най-близката станция е във Виена.
https://h2.live/en/
Обаче гледам после на запад си има много, което ще да рече, че имат такива Хавтомобили ако ще да са и на градския транспорт само / тукашния са го доставили с поръчка иначе не продават такива в бг/. То страшно нема...доде не стане страшно :)) Иначе има и кевларови бутилки за водолази , в които пак е 400 бара налягане. Ама с 1 бутилка карат по 8-10 часа под вода.
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от slatanic » 20 Мар 2024, 19:20

Баровете не са страшни както вече обясних.
Има си прегледи,начини да се следи инсталацията дали е в ред и т.н.
Ако всичко се спазва не би трябвало да има проблеми.
Една камара газове се ползват на високо налягане в бутилки и се третират по най-абдалски начин и въпреки това рядко стават проблеми.
Имал съм едни идиоти дето ползваха гайковер на въздух с кислородни бутилки(защото там нямаше ток/компресор) и от тъпотия(високо налягане/масло/кислород) един си взриви ръката с него.
Ако бяха ползвали азот същите тия идиоти и си бяха регулирали налягането през редуцирвентила нямаше да имат проблеми.
И двата газа идват на идентично налягане от да речем 200/240 бара.
Та ето проблема не е в налягането,а в това,че се ползва от идиоти.
И те така.
Последна промяна slatanic на 20 Мар 2024, 19:33, променена общо 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: vladi_totev

Последни теми
Facebook