Как сваляте жени?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Как сваляте жени?

Мнение от Вуйчо » 31 Юли 2023, 21:38

Сваляли ли сте скоро жена? Сиреч, таковали ли сте нещо ново. Споделете опит КАК сте го постигнали, как успешно сваляте жените. :)

Темата е сериозна, моля без лигавщини и простотии. За един закъсал приятел я правя, да събере малко кураж и да действа, че се е сдухал напоследък и хич не ми харесва...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Моджо » 31 Юли 2023, 21:45

Че кво да събира идеи, то си зависи от жената срещу него и целта на запознанството. Тва да не е математика. Да и слага листчета под чистачките, ахаха ха. Иначе по темата не съм компетентен от много години, не че преди много съм бил.
Ку просто иска да клецне в пъти по-лесно, евтино и сигурно да иде на к**ва, обяви има колко искаш.
Хм,хм...

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Spunky » 31 Юли 2023, 21:54

Доста е лесно, ако си от тия дето жените ги харесват. Някоя и друга смешка и е готова. Ако не от тия, да стане.

И/или да свали силно критериите и да върти бройки да се отпуска.

Да гледа да е на живо, освен ако не е хубавец.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Как сваляте жени?

Мнение от SpeedyMan » 31 Юли 2023, 22:19

Е па то от едно време има един и същи начин: Слагаш една-два пачки в портфейла и почваш да парадираш. Лесно става, важи за почти всички.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Как сваляте жени?

Мнение от BMW_POWER » 31 Юли 2023, 22:43

Усещам, как духът на Кроки витае в раздела :mhihi: :mhihi:

Жените са като адвокатите. "Плащаш в брой и аз съм твой!"

Два вица по темата:

Един чичак (като мене) се загледал у някаква убавица, дето му е на някъде 1/2 та дори 1/3 на годините. Момата не го отразява, а ако го види у трамвая, ще стане да му направи място, дето се вика. Та нашия споменал някаква цифра, тя не била "такава", той започнал да вдига мизата, тя продължавала да си е същата. Чичакът обаче не се предава и продължавал да прибавя цифри. В един момент момата направила сметка, че може да плати това, да си купи онова и кандисала. Тогава чичакът казал:
"Аз не се интересувам каква си. Интересно ми е, колко струваш!"

Друг случай:

Петък вечер. В бижутерията влиза млада мадама, 90-60-90, 178см ръст, всички екстри. До нея някакъв нисък и дебел чичак (не като мене, аз съм висок и строен :mhihi: ), дето ако се вдигне на пръсти и ще и стигне до рамото. Заглеждат се и бижутерът вади поставката с пръстените
- Не тези, дайте нещо по-масивно - казва чичакът - с един голям или с много и малки диаманти - се обръща той към мацето
На нея очите и светват и започват да шарят из рафта
- И ако може да видим браслетите, а после обици и колиета. Искам момичето ми да изглежда несравнимо!
Продавачът се лута, мацето избира, мери, очите и светят, та светят. Избират всчко, мацката на 77-мото небе, отиват на касата
- Приемате ли чекове - пита чичакът
- Да, но ще ви дам стоката в понеделник, защото сега банката е затворена и не можем да проверим валидността им.
- Няма проблем, в понеделник сутрин сме тук, за да си вземем стоката.
Чичакът хваща мадамата през кръста и се изнасят....
Понеделник сутрин чичакът влиза в магазина. Магазинерът го поглежда изпепеляващо и изсъсква
- Чекът ви е без покритие. Няма да получите нищо!
- Знам - казва чичака - но само ако знаеш, какъв незабравим уикенд прекарах ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Как сваляте жени?

Мнение от SpeedyMan » 31 Юли 2023, 23:14

BMW_POWER написа:Усещам, как духът на Кроки витае в раздела :mhihi: :mhihi:

Жените са като адвокатите. "Плащаш в брой и аз съм твой!"

Два вица по темата:

...

:mhihi:
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Авг 2023, 7:51

Пак ли такава тема? Да прочете старите, вътре се изписа тонове информация. Топна рецепта няма защото всички жени са различни, но най-общо Спънки го каза. Ако не е от тия мъже, просто тръгва по веригата и кани наред, все някоя ще върже. Ако иска някоя конкретна...прави план според нея, ама ние няма как да я знаем коя е и каква е.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Как сваляте жени?

Мнение от barty » 01 Авг 2023, 8:40

Зависи дали иска само да я опъне или иска сериозна връзка :ok:
Парадиране с пари и кола работи при някои жени но като цяло е повърхностна работа, особено ако си въздух под налягане :mhihi:
Трябва да се държи нормално и да умее да говори с жените, да изглежда добре и да има обноски. Да, някой лев за тъй онуй е нужно.
Да лъсне обувките, изглади панталон и риза, да се подстриже, да научи някой друг лаф, малко пари в джоба и да действа. Дори и да не стане от веднъж да не се отказва.
Това е обаче ако жената отсреща е що годе нормална.

Нямам рецепта за новите силиконови бръмчалки :banghead: Там ми е тъмна Индия :mhihi:
:yes:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Jordana » 01 Авг 2023, 8:46

. За един закъсал приятел я правя, да събере малко кураж и да действа, че се е сдухал напоследък и хич не ми харесва...
Чекай да позная ....плешив с гола глава е твоя "приятел" нали :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Как сваляте жени?

Мнение от SpeedyMan » 01 Авг 2023, 9:58

Е па то при сериозната връзка обикновено жената избира. Няма нужда да се пънеш особено.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6214
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Как сваляте жени?

Мнение от zvetiko » 01 Авг 2023, 11:30

SpeedyMan написа:Е па то при сериозната връзка обикновено жената избира. Няма нужда да се пънеш особено.


Това е положението. Стойностните жени сами те избират, ти просто си седиш и чакаш докато компютъра им извърши няколко трилиона изчисления за една секунда и те прецени дали ставаш. Ако не те харесва нищо не можеш да направиш, а дори и да изнасилиш нещата, няма да е както трябва.
За останалите- някои искат пари, други мускули, трети от скука или да запълнят времето с нещо, с тях не е трудно. Ето случка от тротоара за твоя приятел- върви пред мен една силиконка, от един магазин излиза един пич- добре облечен, лъхащ на пари, посочва я категорично с пръст и казва: Ти. Тя се спира и го пита: Познава ме ли се. Той и отговоря: Не, но ще се запознаем. Тя се усмихна разбиращо и със съгласие и готово. :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Как сваляте жени?

Мнение от BorislavB » 01 Авг 2023, 12:13

Нали си имаме СПАМ тема, защо нова? :dunno:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Как сваляте жени?

Мнение от BMW_POWER » 01 Авг 2023, 12:41

SpeedyMan написа:Е па то при сериозната връзка обикновено жената избира. Няма нужда да се пънеш особено.


Жините спят с когото си искат. Мъжете, с която им пусне.

Несправедлив Свят :dunno:

p.s. има спам тема, ама явно човекът на зор и трябва да се помага.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Don_Diego » 01 Авг 2023, 12:54

Според мен е инспирирана от цялостната промяна на силите...жените са силния пол от известно време насам. Еманципирани и тн...от тях идва по-често инициативата за каквото и да било в между половите отношения (изключваме вече споменатите мъже дето просто ги харесват и им пускат от раз :lol: ).

Към успяла жена си трябва друг подход - с пъчене на мускули или харчене на пари не става в повечето случаи. Общо взето си трябва разузнаване на противника и избиране на подходяща тактика
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Вуйчо » 01 Авг 2023, 13:15

И каква е подходящата тактика? Нали затова е темата :) Айде бе, няма ли коцкари аполони да ни отворят на далаверата (за приятеля питам).

То ще излезе, че в дачия форумът да бях пуснал темата щях да получа повече опит наготово.
Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook