Как сваляте жени?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Как сваляте жени?

Мнение от kikko » 01 Авг 2023, 19:11

Одъртехме във форума, изпоженихме се. :lol:
По темата:
Много зависи от жената. Стандартен подход няма. Ако целта е бройки, преценявай в какво си силен и търси да го изтъкваш пред жени, които харесват това: ако си паралия с пари, ако си хубавец с хубост, ако си здрав с мускули. Ако обаче целта е сериозна връзка, ще ти трябва по малко от всичко плюс интелект, възпитание и обноски.
Успех!
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Как сваляте жени?

Мнение от carmanf1 » 01 Авг 2023, 19:36

Вуйчо написа: ... За един закъсал приятел я правя, да събере малко кураж и да действа, че се е сдухал напоследък и хич не ми харесва...


Ще бъда директен с истината, без обиди, щот искам да помогна, ако не е прекалено късно вече ...

Твоя "прЕател" е отчаяно needy.

Това е едно от нещата, което жените най-много мразят - и е приключен от пръв поглед.

1-во трябва да започне да работи върху себе си - мироглед, начин на мислене и т.н.
Да си оправи и външния вид/тялото, щот съм сигурен как изглежда.
Също и да гради/създава неща, с които да се гордее.

И не на последно място, да има чувство за хумор - не някой сдухан цървул, пък ако ще и брат пит да е.

После нещата стават много лесни - както каза alx - те сами се свалят.

Ама не в буквалния смисъл, щот една истински красива, класна жена, не идва/не подхожда директно - просто дава сигнали ти да подходиш. И всичко е готово :ok:

Най-лесно ми е било с такива сигнали, много пъти вече, но аз не съм от хората, които стоят и само чакат сигнал, когато няма - отивам и си го искам :mhihi:

Отделно, имам си принцип - 1-ва среща, не усетя ли в нея тръпката и желанието за 2-ра среща. F*ck off.
Ще и тичам аз седмици по срещи - както казва моя голям шеф по официални преговори - I don't give a f***ing s**t :lol:

ПП. Масово пичовете нямат топки, страх ги е да подходят, щот ги е шубе от разочарование да не ги резнат и после да се сдухват.
Това пък е най-голямата и масова грешка. Стои, гледа, няма топки да отиде и после вечерта лъска бастуна и живее на надежди :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Jordana » 01 Авг 2023, 20:06

Еването по точно женкарството е занаят в който всички стигат до калфи , смисъла на тая мъдрост е че всеки има с какво да впечатли публиката щото няма майстор над него . Тоя занаят се учи и се усвоява но трябва да има база върху която да стъпиш . Ако нямаш база си просто клоун който женките ще водят за носа както им е кеф . Не забравяйте че те също имат жокери срещу мъжете . На това отгоре са по интуитивни хитри и пресметливи и повечето имат на гъза си очи а не като мъжете да са като надути глухи петли . Така че тия неща дето carmanf1 ги пише са така и в същото време не струват нищо без неговия житейски път и опит в занаята . Малко лирично отклонение с видео по тоя казус .
https://www.youtube.com/watch?v=ixbcvKCl4Jc
Това което може да вкара в леглото една женка , при друга може да е повод за провала Ви и то грандиозен провал ....само парите в големи количества вършат чудеса но вярвам че не това е въпроса на прЕателя на колегата . Базов постулат е - срам пОтки не еВе , така че работете върху себе си вместо да търсите готови рецепти които не съществуват .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Spunky » 01 Авг 2023, 21:00

Да, постове, като на кармена и алх са с нулева стойност за питащия и се опитват да се самопохвалят, както си правят. Дали е от несигурност или друго... друга тема. Но са и прави.

Не мисля, че срам да питат е проблема, а е страх да не им откажат. Е, няма ти откажат ама и няма да ти се навият, а трябва опит, за да се подхожда уверено. Много е до его, което пречи и при самия подход и отношение към жените. Проблема си е само в твоя телевизор, трябва да го осъзнаеш,. После намираш проблемите(имаш ли чист вид и някаква дисциплина, успешна кариера или обещаваща треактория, правиш ли опити и срещи често, дали можеш да държиш жена забавлявана, вкарваш ли се в ситуации да си сред подходящи жени и т.н.) и работиш по тях и нищо друго не трябва да правиш, нещата се случват органично.

Важно е да не се гонят и преследват жени, а да отговаряш на сигнали. Ако не видиш сигнал, не им обръщай никакво внимание, иначе е криипи. Никакво мазнене, никакви излишни комплименти, никакви черпения на непознати. Ако тръгне връзката, гледаш тя да влезе в твоя свят, не ти в нейния.

Про Тип: най-хубавите са сравнително лесно достъпни, защото повечето ги е страх да ги питат. Понеже и често живота им е минал до тоя момент много лесно, са благи за компания.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Как сваляте жени?

Мнение от BorislavB » 01 Авг 2023, 21:02

Тая тема продължението на оная за пикЪп-а ли е?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Как сваляте жени?

Мнение от drifty » 01 Авг 2023, 21:05

Аз все повече стигам до извода, че колкото по-малко ти дреме, толкова по-добре се получава.

Не че на мен ми се получава като цяло де, но когато изляза с нагласата, че ми е все тая какво ще стане, ми върви най-много срещата.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Jordana » 01 Авг 2023, 21:15

BorislavB написа:Тая тема продължението на оная за пикЪп-а ли е?
Не , тази е за пикъпа на прЕателя :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Авг 2023, 21:19

Важно е да не се гонят и преследват жени, а да отговаряш на сигнали. Ако не видиш сигнал, не им обръщай никакво внимание, иначе е криипи. Никакво мазнене, никакви излишни комплименти, никакви черпения на непознати. Ако тръгне връзката, гледаш тя да влезе в твоя свят, не ти в нейния.

Ааааа, ей тези редове са много важни да се осмислят. Подобно може да се обясни защо това и това не се прави, ама няма смисъл. И не пробвайте дали бие ток в контакта, бие си. Най-общо казано ако хванеш, което и да е от горните забрани и го правиш, превръщаш се в отчаян мъж, който е готов на всичко баш за тая фуста(в общия случай)и тя почва да те манипулира, използва, даже може и до секс да не стигнеш, но пък за нея ще си идеалния, пореден готов да и падне в краката. А за едното такова всички са еднакви. Все го топваш и все свършва. Не е случайна фразата, че нощем всички котки са сиви. Не им лазете в краката дори в някакъв супер минимален вариант. Имат не шесто чувство, ами просто всичко им е ясно и са ви прочели почти всичкото.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Как сваляте жени?

Мнение от c04 » 01 Авг 2023, 22:18

drifty написа:
Ивайло Димов написа:Има някой неща от който жените бягат като дявол от тамян епилираните мачовци с бради като на талибани.


Аз пък съм останал с впечатлението, че тия са най-вървежни. На мен една ми отказа преди много години да излизаме, щото съм имал косми по краката. :dunno:

:mhihi: :mhihi: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Как сваляте жени?

Мнение от nickstorm » 01 Авг 2023, 22:43

"Hazte marica! Quitate problemas!" :lol: :lol: :lol:

Иначе то така не става, щракаш с пръсти и хоп- вече имаш чувство за хумор :mhihi: , щракаш още веднъж и хоп- вече ти е 25 санта :mrgreen:

Нека направи пари, те жените сами ще го потърсят.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1763
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Как сваляте жени?

Мнение от BMW_POWER » 02 Авг 2023, 0:21

Аз се сещам за един, дето все си поркаше, правеше каквото си иска и жените все му се лепяха

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Как сваляте жени?

Мнение от E34 » 02 Авг 2023, 1:13

nickstorm написа:"Hazte marica! Quitate problemas!" :lol: :lol: :lol:



Хахахахахха те това е! Ама лошото е, че и ако те почнат да ти отказват вече работата е зле :mrgreen:
Иначе глеам много свалячи тука, парфюми, самочувствие, фирмени постулати...ама са или разведени или вечните гаджета :mhihi: :mhihi: :mhihi: Демек аху иху и после тихо.
Вуйче бате кво сваляне бе, в кой век живееш? Аз лично, хареса ли ми мома отивам и си я взимам буквално. Ако се дърпа много - пускам я, не е за мене, ако се дърпа по-малко - мойта е! И запомнете едно, мома не се сваля - мома се краде! Така е било по нашите земи открай време, всичко друго си е педалски истории.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Как сваляте жени?

Мнение от dhtj » 02 Авг 2023, 1:16

BMW_POWER написа:Аз се сещам за един, дето все си поркаше, правеше каквото си иска и жените все му се лепяха


Е тва е отговора на темата. Ако имаш къща в малибу и нямаш шкембе, почти всяка може да е твоя. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Как сваляте жени?

Мнение от skoti79 » 02 Авг 2023, 6:04

E34 написа:
nickstorm написа:"Hazte marica! Quitate problemas!" :lol: :lol: :lol:



Иначе глеам много свалячи тука, парфюми, самочувствие, фирмени постулати...ама са или разведени или вечните гаджета :mhihi: :mhihi: :mhihi: Демек аху иху и после тихо.


Същото си го помислих :mhihi: :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Kroki » 02 Авг 2023, 8:39

Да бием ли катинара или има какво да се каже още?
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook