Знак от съдбата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Знак от съдбата

Мнение от Вуйчо » 20 Авг 2023, 21:57

Вярвате ли в т.нар. "знак от съдбата"? Че нещо ви се случва, то в никакъв случай не е случайно и е трябвало точно така и точно сега да се случи по този начин и то променя от тук на сетне едва ли не живота ви? Имали ли сте такива съдбовни моменти, крайъгълни камъни в живота си?

Или сте от другия тип хора, които просто си казват "случайност, какво толкова"?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Знак от съдбата

Мнение от laviatan » 20 Авг 2023, 22:09

Да. Даже се шокирах ,че днес се появи такава тема ! Точно преди няколко часа коментирах с един познат това. Една ситуация промени насоката ми в много аспекти на живота - приемам го като знак на съдбата,че точно сега става, когато съм пред възможен избор. На 100% за мен има моменти, в които сме на някакъв кръстопът - и от посоката избрана на него се определя житието ни до следващия такъв възможен избор .


Sent from my iPhone using Tapatalk
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Знак от съдбата

Мнение от barabqga » 20 Авг 2023, 22:36

Вярвам да, даже като съм имал такива "намигвания" е било когато е трябвало да направя избор, и е накланяло везните в една или друга посока.

Изпратено от моят 22126RN91Y с помощта на Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Знак от съдбата

Мнение от Spunky » 21 Авг 2023, 7:31

Може би трябва примери, иначе е много общо. Имал съм и имам все по-често моменти, които изглеждат нагласени, особено ако ги разкажа по тоя начин, но реално, с времето растем и трупаме опит, който ни дава по добра оценка на ситуациите и по-лесно взимаме правилните решения в тях. Неща, дето преди години или няма да ги видиш или ще вземеш грешното, за теб в момента, решение. Подобно на това, като си търсиш или си купиш дадена кола, ги виждаш много по-често после на пътя.

Нещо, което може да се каже, че приемам като знак от съдбата е когато нещо лесно не стане от първия или макс втория път, го оставям. Примерно решил съм да харча пари за някоя глупост, първия път не минава плащането, втория път изчерпано, ааайде оставам без това нещо и съм спестил пари и спя добре. Като цяло, гледам да се нося по течението.

По шантавото при мен са съвпадения, които се случват бая често и имам чувството, че симулацията има определен брой играчи и локации и ми ги върти, да пази ресурси :conf:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Знак от съдбата

Мнение от Kroki » 21 Авг 2023, 8:15

ДА !!!

Мога да изпиша 3 страници само с лични примери.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Знак от съдбата

Мнение от Jordana » 21 Авг 2023, 8:47

А какво точно разбирате под знаци на съдбата ? Гълъб те нацвъка и пускаш тото , черна котка ти мине път и закъсняваш за работа , петък 13 и жената е ударила колата ... :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Знак от съдбата

Мнение от ekalchev » 21 Авг 2023, 10:01

Проби ми се гумата но не спадна бързо и успях да се прибера. Приемам че това е знак от съдбата да си взема рън флат гуми.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Знак от съдбата

Мнение от Моджо » 21 Авг 2023, 10:57

Не!
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Знак от съдбата

Мнение от ivanski_2 » 21 Авг 2023, 11:17

Вярвам определено.
Имам толкова истории че мога да напиша книга, ама понякога ме бутат с пръчка направо.... даже ако разкажа за някои ще помислите че съм мръднал нещо :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Знак от съдбата

Мнение от adovet » 21 Авг 2023, 11:57

Отивам преди 2г. да се записвам да карам курсове за мотор. Жена ми против, знае как карам щял съм да се пребия и т.н. Честно казано и аз не бях на 100% навит щото понякога не ме слуша много главата ама викам ще си взема някое ендуро по маломощно. И отивам да записвам курсовете и на вратата бележка ЩЕ СЕ ВЪРНА СЛЕД 20 МИН.. Викам това е знак и така и не се записах

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Знак от съдбата

Мнение от carmanf1 » 21 Авг 2023, 12:42

И при мен горе-долу така. От много години исках мотор ама се въздържах, щот знам че от време на време главата не ме слуша.

Миналото лято си викам, край купувам си мотор. Ама и ендуротата ме кефят и пистаците, и не знам кво искам.
Викам си, кво пък, ш'си купя два.

Обаче нищо не разбирам, ама грам нищо и звъня на един съсед за съвет, къде обикаля планините с ендуро.

И той, ела до нас да ме видиш и да говорим, не е за телефон.

Отивам, той яко се пречукал предния ден, мотора после паднал върху него ... :shock:
И вика, нали съм ти разказвал, че винаги ходим поне 2-ма души, никога сам. Ако не беше другия да вдигне мотора от мен, не знам.

Рязко се отказах. Реших, че това ми е знак.

Докато не ми е влезнала мухата в главата отново :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Знак от съдбата

Мнение от bum_bum » 21 Авг 2023, 12:58

Дайте да правим разлика между знак от съдбата и това, което си мислим, че може да е било знак от съдбата.

Например- случи се нещо, не му обърнах внимание и после стана едикво си.

Аз такива знаци или нямам или съм ги игнорирал.

Но жена ми наскоро забеляза, че първосигналните ми решения са изключително точни. Проблема е, че никога не действам импулсивно. Винаги го мисля, а след като премисля винаги взимам различно решение, което впоследствие се оказва грешно. :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Знак от съдбата

Мнение от Spunky » 21 Авг 2023, 14:10

Да, последните мнения е страх и валидация при първа възможност, не знак…

Току що ми се случи, понеже лежа на плажа от няколко дни и мислех днес да поработя малко следобед. Отворих си лаптопа, тръгна нормално и нещо ми спря връзката. Таблета и телефона си работят. Поиграх си няколко минути, не искА да тръгне и си е чист знак да не пипам :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Знак от съдбата

Мнение от Jordana » 21 Авг 2023, 19:04

Но жена ми наскоро забеляза, че първосигналните ми решения са изключително точни. Проблема е, че никога не действам импулсивно. Винаги го мисля, а след като премисля винаги взимам различно решение, което впоследствие се оказва грешно. :mhihi:
Що се отнася до вземането на решения народа го е казал - утрото е по мъдро от вечерта . От друга страна обаче от древни времена когато са питали делфийския оракул как да постъпят , всички велики личности са имали до себе тълкуватели на поличбите ... :ok:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Знак от съдбата

Мнение от mr_petroff » 21 Авг 2023, 20:14

''Няма съдба '' Сара О'Конър ;)
https://www.youtube.com/watch?v=J92yhAjAeJY

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook