ПРИЗНАНИЯ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

ПРИЗНАНИЯ

Мнение от ивчо » 02 Окт 2023, 9:10

Мисля да се откажа от всичко свързано с тази марка и да мога официално да кажа, че ставам шибан АУДИСТ.
Тва е няма 34-ки вече, няма няма нищо. :paranoid:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от laviatan » 02 Окт 2023, 9:45

ивчо написа:Мисля да се откажа от всичко свързано с тази марка и да мога официално да кажа, че ставам шибан АУДИСТ.
Тва е няма 34-ки вече, няма няма нищо. :paranoid:

Защо си мисля,че ще се върнеш в отбора след това рано , или късно ? :mhihi:
Нямам идея кой набор си , но аз съм пробвал няколко пъти да "скъсам" с марката ... и след време отново на тепиха :driving:
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от Kroki » 02 Окт 2023, 10:02

:mrgreen: :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Окт 2023, 10:22

Хваща го критическата, аз тъкмо на 38 взеха някакви съмнения да ме гонят, че марката не предлага това, не предлага онова, оказа се обаче, че другите станали по-трошливи и от БМВ, особено ХаЛудито. Даже бях взел няколко за продан ги видя А8 2011-та, от тия години А6 комби и А7 като последните две с 3.0тди, първото с мощния 4.2тди. Ами А8 и А7 се появиха проблеми в кутиите или поне в начална фаза, а на А6 се оказа, че е сменян от ХаЛуди в Германия автомата на точно 171000 км.
Човек, има хора на толкова си сменят маслото в автомата на БМВ или изобщо не го сменят. Да не говорим за другите болежки, мислех си, че само БМВ имат детски болести от толкова виждания и четене на форума през годините. :mhihi: Иначе коледните лампички по ХаЛудитата са примамливи, признавам, вървят добре, горят малко, ама...иц нот дъ сейм. Оказа се, че това с което бих сменил БМВ( и то не е точната дума сменил, а просто да имам кола, която в различна)въобще не се предлага от БМВ и е в някакви други категории.

Желая ти успех, хващам се на бас, че след време ще се върнеш на БМВ ако изобщо минеш на ХаЛуди. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от drifty » 02 Окт 2023, 12:30

Ко стана ся с 34ката :OT:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от Don_Diego » 02 Окт 2023, 12:44

Е ти от торбата с п*тките, на х*я ще хванеш с тия Аудита :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от ивчо » 02 Окт 2023, 14:29

Начииииииииииииииииииииииииииииииииииии, човек да не закъснее за работа и веднага ще се намери някой Крокодил да пусне една тема :mhihi: :mhihi: :mhihi:

laviatan написа:Защо си мисля,че ще се върнеш в отбора след това рано , или късно ? :mhihi:
Нямам идея кой набор си , но аз съм пробвал няколко пъти да "скъсам" с марката ... и след време отново на тепиха :driving:

1:1, просто трябваше нещо икономично, и изпадна една гледана А4-ка 1,9 tdi :bowdown: :bang: Наистина за 4 години един проблем не е направила . Само масло и филтри и каране . Зацапва геометрия често, но извън се оправя . Това и е косур .
И всичко вътре скурца и издава звук :no: :driving: :driving: :driving: Гледана гаражна кола е по-зле от 10 години по-старо БМВ.

Top Gun Maverick написа:Хваща го критическата, аз тъкмо на 38 взеха някакви съмнения да ме гонят
Желая ти успех, хващам се на бас, че след време ще се върнеш на БМВ ако изобщо минеш на ХаЛуди. :mhihi:

Тъкмо петък станах на толкова ... :bchug:
Няма след време - БМВ си остава и завинаги ще остане като това което търся и искам (с няколко уточнения за моделите нали, щото новите освен да са бързи тип NFS, други не стават) :bowdown: просто Крокче ме издебна днес и ей го на :mhihi: Тъй че въобще не се съмнявам за мнението ти което е било моднато :mhihi: :mhihi: :winky: :winky: :winky:

drifty написа:Ко стана ся с 34ката :OT:

Под навеса и се припалва от време на време :cry:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Окт 2023, 14:34

1.9тди е добре, ама вече ги няма. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от alx » 02 Окт 2023, 14:59

Сите са… един дол дренки.

Мислиш, че старите са лоши? Новите са още по- зле с малката разлика, че кварталния Гошко с канала в гаража може само да ги доразвали като тръгне да ги прави…
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от Ивайло Димов » 02 Окт 2023, 15:09

Адаш добре дошъл в 4-те кръга на Ада :ok: .

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от BMW_POWER » 02 Окт 2023, 15:43

ивчо написа:Начииииииииииииииииииииииииииииииииииии, човек да не закъснее за работа и веднага ще се намери някой Крокодил да пусне една тема :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Някои мистерии във форума започват да се изясняват :idea:

Иначе да, 34-ките намаляват :confused:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от nxn » 02 Окт 2023, 16:19

И аз съм стар фен на ВАГ по принцип, но тези интериори в момента не биха ми позволили да мина на ауди, освен по някакво чудо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от acho.rs » 02 Окт 2023, 18:25

Поне се свърши с мита за качествените интериори на ауди. Нали там божественото кълцане на копченцето на баба им на онова, журналистическите лафове, спуснати от спонсорите. В момента интериора на Ауди е кошмар за сетивата, новите БМВ-та поне са така само отвън :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от KoolyO » 02 Окт 2023, 18:39

Хах. Вечният БМВ катарзис. Мен ме удари малко преди да навърша 43.
И се "отрекох" от марката. "Всичко е твърде скъпо и твърде сложно за ремонтиране." Направих груба равносметка, колко съм "налял" и колко още има да се налива. И след бърз преглед на по-новите модели БМВ реших! Разкарвам ги тия двата варела, взимам си един хот-хеч с ръчни скорости за всеки ден и една истинска уикенд кола!
Ама в ситуацията, в която съм, не мога без две коли. За това прецених, че първо си купувам хот-хеча, разкарвам кабриото и след това ще си търся нещо "истинско" (т.е. примерно Мазерати) за уикенди и още повече забавления.
И така търся и гледам, вече повече от година за хот-хечове. Имаше 1-2, които наистина бяха страхотни оферти, но въпреки, че стояха с месеци на обяви, когато се обадих едната ми казаха, че са решили, да не я продават, а другата я бяха капарирали точно в сутринта, когато отидох, да я купувам.
Ами греда след греда. Първо, тук хот-хечове с ръчни скорости са еднорози. И им искат пари, като за такива. Второ, след много размишления, се оказа че изобщо не ми трябва нищо с ръчни скорости за ежедневно. Поради спецификите на булевардите и начина на каране тук. То с такова, няма къде да му се израдваш, освен, ако не му сложиш семисликове и го изкараш на Аутодрома.
И след толкова много тест-драйвове на какво ли не, осъзнах че май мойте двете коли са ми по-ок от всичко, което пробвах. А тук има доста повече марки и модели в "нашия клас" отколкото в Европа. Инфинитита и Лексуси тук можеш с лопата да ги ринеш. И то модели, които никога не са стъпвали в Европа.
Както и да е. Отплесвам се.
След толкова чудене, утре отивам да си купя F07, стига всичко да е ОК и да се оттърва от другите две "бараки"
Та така де. Човек където и да ходи, пак там се връща.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: ПРИЗНАНИЯ

Мнение от Spunky » 02 Окт 2023, 18:43

Имал съм аЛУдита няколко, няколко други ваг-а също, по чупливи нови коли не съм карал, може би само правените в щатите мерцедеси са били по-зле. 4 нови бенвета от последните 10 години, са били бетон.

Но и аз приключвам май с тая компания и сигурно ще се нашия на ваг пак.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook