Angel Eyes vs Angel Eyes

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: Е39 520Д

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от gkgeorgiev » 26 Дек 2009, 1:10

galant написа:В БГ има ли ги,ако ги има вземам и тествам.


Ето тук има http://www.mikimak.com/?function=detail&id=8682
или тук http://www.e-lampa.eu/Promo.html

... или пък на места където продават пълната гама на Osram крушки и може да се поръча при тях :)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от flame » 26 Дек 2009, 9:03

galant написа:В БГ има ли ги,ако ги има вземам и тествам.

Колега, внимавай с тестовете, че 1 фар е има-нема 2 хилки нов ;)
Помня, че един колега беше взел некви нестандартни ксенони и фаровете му заминаха :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от galant » 26 Дек 2009, 9:24

flame написа:
galant написа:В БГ има ли ги,ако ги има вземам и тествам.

Колега, внимавай с тестовете, че 1 фар е има-нема 2 хилки нов ;)
Помня, че един колега беше взел некви нестандартни ксенони и фаровете му заминаха :confused:


О естественно колега,първо ще проуча нещата по-подробно и тогава тествам че заради една шукарийка не ми се разделя с много пари!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от da6ip » 26 Дек 2009, 10:39

колеги галант и георгиев, вашите фарове халогенни ли са или ксенонови?
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 31.05.2009
Пол: Мъж
Кара: Е39 520Д

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от gkgeorgiev » 26 Дек 2009, 11:53

da6ip написа:колеги галант и георгиев, вашите фарове халогенни ли са или ксенонови?


Ако питаш за самия фар - моя е ксенон (адаптивните фарове), а крушката за ринговете си е обикновена халогенна.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от galant » 26 Дек 2009, 17:39

gkgeorgiev написа:
Ако питаш за самия фар - моя е ксенон (адаптивните фарове), а крушката за ринговете си е обикновена халогенна.


И аз съм така.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 592
Регистриран на: 22.05.2005
Местоположение: София, България
Пол: Мъж
Кара: VW Golf MK6 1.4 tsi, W212 E350CDI
Мечтае да кара: Koenigsegg

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от INTEGRALE » 26 Дек 2009, 17:49

На мен ми изгоря габарита(кръговете) смених я с 10 вата на Нарва, свети в пъти в по слабо от 10в на Филипс, ем има регулаж на фасонката с дърпане и бутане напред назад.... баси мисерните ментета , ама е 5,50 лв хихихи , поне ен дава грешка на компа, са като игори и другата пак такава и.. пей сърце, на тъмно си личи много ама.... не ми се преправя, фара иначе ще бодна 2 диода дето не греят и ще се оправи работата ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от galant » 26 Дек 2009, 18:49

Дайте да видим какво да направим да е по-силничко че много ме дразни така.Ако са по-силни ще си карам така на габарит в града в зимният сезон.Сега няма как,все едно са ми загасени фаровете и "изедниците" само това чакат.Ако знам какви точно крушки да сложа отивам и ги слагам веднага,ако ще и 50лв да е едната!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от da6ip » 27 Дек 2009, 2:01

Решението за по-силни ейнджъл айз на ксеноновите фарове е единствено ЛЕД-крушки.

Не знам защо никой не обърна внимание на опциите които изброих горе. Изгубил съм много часове да проучвам темата и дадох информацията за да ви го спестя това време. Специално питах дали нямате халогенни фарове, щото за тях са други крушките, но за ксенона само ЛЕД е решението. Хората по света от доста време се занимават да разработват решения за тези рингове, и са стигнали до множество ЛЕД-вариации и нито една с обикновена крушка. Ако беше възможно с обикновена крушка, не вярвам някой да реши да дава по над $100 за ЛЕД-вариациите.

А ако ви се струва скъпо - ми и на мен ми се струва скъпо и затова се туткам още. Но поне знам ако реша да давам пари за какво да ги дам. А друга е темата че може да се направи една групова покупка и да излезе по-тънко. Примерно китайците от zenon доставят по 5 чифта минимум, но излизат около $25 на чифт. А имаше и някой във форума тук който също май внасяше нещо подобно от китай, но не знам подробности.

Друг е въпроса че те са по около 8000к а аз лично предпочитам ПИАА по 6500к или най добре АиБ по 4500к, ама там става истински солено..
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от da6ip » 27 Дек 2009, 2:02

galant написа:Ако са по-силни ще си карам така на габарит в града в зимният сезон.Сега няма как,все едно са ми загасени фаровете и "изедниците" само това чакат.


и аз точно тва искам да направя..
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от icog » 27 Дек 2009, 10:32

Колега, дай линк към сайта на тия китайци да ги видим какво предлагат, така като гледам до тук сме трима, другите 2 комплекта все ще ги продадем. Или ще си ги пазим за резерва, няма да ни заболи кой знае колко.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от galant » 27 Дек 2009, 10:34

da6ip написа:Решението за по-силни ейнджъл айз на ксеноновите фарове е единствено ЛЕД-крушки..........................................................................

Друг е въпроса че те са по около 8000к а аз лично предпочитам ПИАА по 6500к или най добре АиБ по 4500к, ама там става истински солено..


Колега,знам го това за ЛЕД -а,но това 8к е меко казано "грозновато" и затова търся друго решение,Иначе колегата Бабуна от форума ги продава,ако не се лъжа бяха към 80лв комплекта и е много точен колегата.Лифтовите фарове с по-силен ейнджъл ли са,защото като гледам в "you tube" ми се вижда доста по-добре от нашия :dunno:

Ммдаа,освен да се събираме и да поръчваме!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от da6ip » 27 Дек 2009, 20:17

icog написа:Колега, дай линк към сайта на тия китайци да ги видим какво предлагат, така като гледам до тук сме трима, другите 2 комплекта все ще ги продадем. Или ще си ги пазим за резерва, няма да ни заболи кой знае колко.


http://www.xenon.com.cn/product-view.as ... cts_id=197

това е линка, макар и описанията да са малко неразбираеми. пратих запитване и една китайка на име Сара ми прати ценова листа и снимки. минимума е 5 комплекта, цената на комплект всъщност е $20, но отгоре идват пощенски разходи, не знам колко са.

обаче за мен лично не съм навит към момента на 7000к колкото са тия. опасявам се че може да са орекалено сини и трябва да видя как изглеждат на живо.
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от da6ip » 27 Дек 2009, 20:22

galant написа:
da6ip написа:Решението за по-силни ейнджъл айз на ксеноновите фарове е единствено ЛЕД-крушки..........................................................................

Друг е въпроса че те са по около 8000к а аз лично предпочитам ПИАА по 6500к или най добре АиБ по 4500к, ама там става истински солено..


Колега,знам го това за ЛЕД -а,но това 8к е меко казано "грозновато" и затова търся друго решение,Иначе колегата Бабуна от форума ги продава,ако не се лъжа бяха към 80лв комплекта и е много точен колегата.Лифтовите фарове с по-силен ейнджъл ли са,защото като гледам в "you tube" ми се вижда доста по-добре от нашия :dunno:

Ммдаа,освен да се събираме и да поръчваме!


тия специално май са 7000к и може да са по-бели. трябва да ги видя някъде инсталирани първо.

а лифтовите фарове са с тотално различна технология и са мислени изначало да се ползват като дей-лайтс, както Айс вече писа - затова са толкова силни и за тях си има съвсем отделни тунингови крушки които ги правят бели и т.н.

ако сравняваме пред-лифтови с лифтови фарове, никакви тунинг крушки (засега) на оригиналните пред-лифтови рингове не може да ги докара до силата на лифтовите. АиБ и Мтех 2 крушките се доближават, но не съвсем.
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Angel Eyes vs Angel Eyes

Мнение от galant » 27 Дек 2009, 21:00

И аз не съм съгласен за сини,супер смешно ми изглежда.Май на фарове ще се спра(2-ра ръка)че и без това стъклата ми са набити от камъчета и ме дразнят.Гледах по 1300лв комплекта 2-ра ръка което ме устройва,с крушки и т.н.,окомплектовани.Предполагам че няма да има проблем с монтажа им,имам впредвид букси и разпознаване.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook