e65 или А8

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 5.07.2007

Re: e65 или А8

Мнение от Kickdown » 26 Яну 2010, 15:50

Напълно подкрепям колегата за Phaeton-a!!! Прекрасна кола много по-хубава е от Е65 (колкото и да си кривя душата), и много по качествена и сполучлива от А8. BTW Много хора си мислят, че това А8 за кое говорим и Фаетона са еднакви, което е огромна заблуда. Освен някой мотори, скоростите и 4х4-то, Аудито е построено на VAG D3 платформата със алуминиевата конструкция ASP (Audi Space Frame), докато Фаетонът е построен на платформата VAG D2 и негов техничски близнак е...точно така - Bentley Continental GT и Continental Flying Spur!!! ;) За да е още по сигурно, предна главина за Бентлито е едно към едно и като Part Number и като всичко с Phaeton W12, същата главина от А8 W12 обаче нестава. Изводите си правете сами ;)
Ясно е че няма да е Bentley, но е много по здрав и качествен от А8 и определено е по-красив и стилен от Е65 (това е лично мнение) ;) То в този клас ако не е S-Class, определено ще е Phaeton, пък и нещо седмиците след Е38, лично мен въобще не ме грабват...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Re: e65 или А8

Мнение от Alexi » 26 Яну 2010, 16:13

пазара много ясно показа че в тоя клас няма място за Фолксвагени..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 181
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e65 730d SE
Мечтае да кара: m5

Re: e65 или А8

Мнение от optimist » 26 Яну 2010, 19:07

Има купуваш го като цена на С клас след 3 години няма пазар а струва колкото нова Фабия честито :banghead:
Изображение

You sooooo want to hate these guys – they brag about the Ultimate Driving Machine and dammit they deliver exactly what they promise. In every sector expect definitive build quality and peerless engineering

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: e65 или А8

Мнение от flame » 26 Яну 2010, 19:40

Alexi написа:пазара много ясно показа че в тоя клас няма място за Фолксвагени..

И се чудя що Фолксвагена като е по-хубав е по-евтин :winky:
Па ние будалите даваме яко кинти за БМВ-та, които са по-лабави :mhihi:
Или ние нещо сме сбъркани, или теорията за пазарната икономика ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 15.11.2009
Местоположение: sofiq
Пол: Мъж
Кара: E91 330xd LCI

Re: e65 или А8

Мнение от hamann25 » 26 Яну 2010, 19:59

Здавейте и от мен и на мен двете коли много ми харесват но ако аз лично трябва да си давам парите за нещо такова въобще няма да се замислям взимам БАВАРКАТА и си гледам кефа няма кола с такава физиономия като на БМВ просто са много красиви 6+ за BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 5.07.2007

Re: e65 или А8

Мнение от Kickdown » 26 Яну 2010, 20:03

flame написа:
Alexi написа:пазара много ясно показа че в тоя клас няма място за Фолксвагени..

И се чудя що Фолксвагена като е по-хубав е по-евтин :winky:
Па ние будалите даваме яко кинти за БМВ-та, които са по-лабави :mhihi:
Или ние нещо сме сбъркани, или теорията за пазарната икономика ;)


Добре да поставим така въпроса, защото аз като икономист, знам че не всичко на пазара може да се обясни просто.
Та елементарен пример, минералните води Евиан, Перие и тн, дето струват по 4-5 лева литъра, по-хубави ли са от нашата Банкя или Девин, която струва 50ст. за 1,5 литра???
Или сме балъци и за тва пиеме наша минерална вода???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: e65 или А8

Мнение от xerial » 26 Яну 2010, 20:15

ха-ха след малко ще обсъдиме къде са по-евтини доматите дали на женския пазар или в Била :mhihi:

Но доста от нещата , които казахте са си верни - Фаетона си е як и качествен и със сигурност по здрав от АЛУДИ А8, и това че едвали би се спрял на Народна Кола когато става въпрос за премиум клас. Всичко е имидж и маркетинг...
Изображение Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: e65 или А8

Мнение от flame » 26 Яну 2010, 21:02

Kickdown написа:минералните води Евиан, Перие и тн, дето струват по 4-5 лева литъра, по-хубави ли са от нашата Банкя или Девин, която струва 50ст. за 1,5 литра???
Или сме балъци и за тва пиеме наша минерална вода???

Ш'ти дам жокерче - БМВ-та се намират за 40-50 хил. лева, а Дачии за 5 хил. :winky:
И двете могат да те заведат от точка А до точка Б ;)
Другото го знаеш :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 5.07.2007

Re: e65 или А8

Мнение от Kickdown » 26 Яну 2010, 21:15

flame написа:
Kickdown написа:минералните води Евиан, Перие и тн, дето струват по 4-5 лева литъра, по-хубави ли са от нашата Банкя или Девин, която струва 50ст. за 1,5 литра???
Или сме балъци и за тва пиеме наша минерална вода???

Ш'ти дам жокерче - БМВ-та се намират за 40-50 хил. лева, а Дачии за 5 хил. :winky:
И двете могат да те заведат от точка А до точка Б ;)
Другото го знаеш :mhihi:


Добре де, закла ме :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Млъквам...
И все пак да се замисли за Phaeton-а :P

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1675
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: Пловдив

Re: e65 или А8

Мнение от Evelin Cotsev » 26 Яну 2010, 21:22

Фаитон-а е голяма кола :yes: Иначе , на а8 4.2 бензин съм навартял 5-6 хил. км , и да си кажа честно по ме кефи от 7ца, наи вече заради куатрото . Иначе малко повече се разваля , но пък и визията му според мен е по добра от на е65 , лично мнение. Което и да избереш няма да сбъркаш :)
It`s party time !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 195
Регистриран на: 6.12.2008
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW 520d
Детайли за колата: 520d 177p.s. E60

Re: e65 или А8

Мнение от sinbad0 » 26 Яну 2010, 21:29

Evian не е минерална вода,а вода от разстопени ледници в Франция.
А относно колите,взимам фейса на БМВ 7 и на никой не бих се обяснявал как,защо и тн....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: e65 или А8

Мнение от Koliu » 26 Яну 2010, 22:18

Evelin Cotsev написа:Фаитон-а е голяма кола :yes: Иначе , на а8 4.2 бензин съм навартял 5-6 хил. км , и да си кажа честно по ме кефи от 7ца, наи вече заради куатрото . Иначе малко повече се разваля , но пък и визията му според мен е по добра от на е65 , лично мнение. Което и да избереш няма да сбъркаш :)


:yes: Файтона наистина е голяма кола.
Но никой не го купува, защото си е Фолксваген и пича няма да го купи - друго си е Ауди или БМВ
4.2 FSI - не съм карал, но съм карал 6 цилиндрово FSI и съм меко казано потресен :shock: в негативен аспект -никаков междинно ускорение, мотор на VW group без турбо не става. - за сравнение с 6 цил. на БМВ и дума не може да става. От 5 години имаме 745i - V8-ака е уникален!
А за това ,че 7-цата е опитно зайче за I-drive - то е ясно - все пак го въвеждат в този модел.
От друга страна минус на А8 - средната колона е много дебела и отпред е малко тясна за такъв клас кола.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Re: e65 или А8

Мнение от pironkov » 27 Яну 2010, 9:51

Взимай 7-ца с 3л. дизелов мотор и ще се родиш...пъргава е и икономична... за по-големите дизели само лоши отзиви съм чувал, а и гледам приатели които колите им са доста често в сервиз :banghead:
Даже продавам "Индивидуалката" която е тук на снимката...Перфектна е...продавам я защото мисля за Х5...
Като казвам "Индивидуал" имам впредвид истинскиа варянт не както масово си ги пишат хората :ranting:

...има само 1 недостатък...прекалено е добра за да се замислиш за друга кола... :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Re: e65 или А8

Мнение от Koliu » 27 Яну 2010, 10:00

pironkov написа:Взимай 7-ца с 3л. дизелов мотор и ще се родиш...пъргава е и икономична... за по-големите дизели само лоши отзиви съм чувал, а и гледам приатели които колите им са доста често в сервиз :banghead:
Даже продавам "Индивидуалката" която е тук на снимката...Перфектна е...продавам я защото мисля за Х5...
Като казвам "Индивидуал" имам впредвид истинскиа варянт не както масово си ги пишат хората :ranting:

...има само 1 недостатък...прекалено е добра за да се замислиш за друга кола... :driving:


Колега, нещо си се превъзбудил :smoke:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Re: e65 или А8

Мнение от pironkov » 27 Яну 2010, 11:33

просто сложих край на гадаенето... :lalala:
...тук се лепкат коментари от хора които нямат такива автомобили...по-добре мнение от хора които ползват такива... :bchug:

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook