Мания за пикап

3-та серия ('83-'94)

Модератори: GEORGIEV, ///Явор, ge_a, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Густо майна филибето на типето путки фраж

Мания за пикап

Мнение от bavarcheto.su11 » 18 Юни 2009, 10:06

Значе нещата седят по следния начен, тъй като разгедах доста фороми и доста теми за пикапите на БМВ е30 съм категоричен да го направя, но имам малко отговори който тряба да открия преди да започна :help: за това ще се доверя на вас колеги. За целата съм решил да купя някакво е30 и да го правя него а ако стане добре тогава ще му сложа читав двигател и тем подобни, но след като го отрежа ще се получи ефекта отслабване на купето което ме притеснява доста хе все пак ще баде пикап нали ;) . Та първия и най-важен за сега въпрос ми е как Кабриото не е отслабнало и какво тряба да се направи за да остане усилина задницата на творбата ми. Мислех си за ролбар кото да спъва задницата но ще седи грозно, :roll: а дали може да се сожи ролбар но който да бъде отдолната страна :help: . Този е въпроса който най много ме притеснява за сега. Ще съм ви много благодарен ако някой може да ме просветли в тази тема :help:

E30 Fanatic!
E30 Fanatic!
Аватар
Мнения: 4057
Регистриран на: 14.10.2005
Местоположение: Столичанин
Пол: Мъж
Кара: Е36 328g
Мечтае да кара: Е30 Cabrio, Е30 с голям мотор, Е30 М3 SportEvo

Мнение от Дилян Пенчев » 18 Юни 2009, 10:39

Кабриото са му по-дебели праговете и ботушите са му усилени към купето с едни планки!
Като тъгнеш да слизаш от кабриото трябва да прескачаш прага :mhihi:
Изображение
Какво се мъчиш да четеш тука, не пише нищо интересно вече :)))

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Густо майна филибето на типето путки фраж

Мнение от bavarcheto.su11 » 18 Юни 2009, 22:45

Като тъгнеш да слизаш от кабриото трябва да прескачаш прага :mhihi:[/quote]
:D хе хе да де но мойто няма как да баде кабрио а ще баде пикап как да остане осилино купето :roll: трова не ми идва на идея :uups:


Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 18 Юни 2009, 22:47

bavarcheto.su11 написа:Като тъгнеш да слизаш от кабриото трябва да прескачаш прага :mhihi:

:D хе хе да де но мойто няма как да баде кабрио а ще баде пикап как да остане осилино купето :roll: трова не ми идва на идея :uups:[/quote]

И кабрио може да бъде ... зависи от къде ще режеш :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 6.07.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: `90 e30 sedan

Мнение от JelioNikolov » 18 Юни 2009, 23:59

вземи разгледай едно кабрио как е устроено от към ламарини наведи се и под него :) това би трябвало да ти даде някой отговори :)
0888 53 71 53
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 27.02.2007
Местоположение: Breda, Netherland
Пол: Мъж
Кара: E30 Cabrio с M52B28
Мечтае да кара: чисто нов Х6 с двигател реактивен

Мнение от stillo » 19 Юни 2009, 0:48

Имам е30 идеялно за целта.... ако си заинтересован пиши л.с. :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Густо майна филибето на типето путки фраж

Мнение от bavarcheto.su11 » 19 Юни 2009, 9:42

JelioNikolov написа:вземи разгледай едно кабрио как е устроено от към ламарини наведи се и под него :) това би трябвало да ти даде някой отговори :)

да тпва има до някаде логика,но като се замислих сноищи то няма да баде кабрио а ще баде пикап. Нека така го талкуваме гредите си остават и даржат средата (може би) там има граб които ще баде от 0.6мм ламарина (все пак би трябвало да спани гредите а пак и тавана няма да се маха целия и там остава осилено така че за праговете не се притеснявам че няма да са по дебели, но останаха задните ботуши който май ще се наложи да взема решението от кабриолета на е30 както спомена по горе колегата с допалнителни планки към копето. За това ако има някой колега от Пловдив с кабрио понеже не съм виждал много много очаквам помоща му ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 7.08.2013
Пол: Мъж

Re: Мания за пикап

Мнение от Николай Колев » 14 Дек 2014, 20:18

и с регистрация ;)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2009
Регистриран на: 13.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1602, E30 pre-face, E36 coupe
Мечтае да кара: зил 130

Re: Мания за пикап

Мнение от M10 » 17 Дек 2014, 19:03

5 години по-късно :bowdown:

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 7.08.2013
Пол: Мъж

Re: Мания за пикап

Мнение от Николай Колев » 18 Дек 2014, 20:29

САМО ЗА 2 ( ДВЕ ) ГОДИНИ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Мания за пикап

Мнение от brankovv » 01 Яну 2015, 16:37

Понеже аз имам един такъв проект в двора, мога да кажа че става пикап от всичко, най-лесно е от е30 baur но са сложни за намиране, най-добре излежда от седан, заради по-малката предна врата, но е малко повече рязане и заваряване, а в моя случай е от купе, за да го узакониш обаче задължително ще ти се наложи да сложиш ролбар отзад, това е единственото което искат от декра ако естествено си е с нейния мотор, ако искаш да пропуснеш рязането пиши едно лично да ти покажа мойто творение
Изображение
Изображение

Назад към E30

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook