Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: Основно на запад и по писти.

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от bavaretca_tns » 19 Юни 2013, 18:05

по принцип и аз споделих дадени случки просто те цетирах в тоя смисал,че закони има ама те не важат за всички хора това е.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1042
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: СОФИЯ

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от kagebista » 19 Юни 2013, 20:10

Аз бях със затъмнени всички стъкла на седана като го купих/без челно предно/. Веднага махнах на предните врати/да не се давам храна на пираните :mhihi: / и исках да махна и отзад. Тоест напълно за да не ми изглежда селско и като аквариум. Моят приятел който го маха и ми помогна, защото беше американско и няма отлепяне ме разубеди. Тоест посъветва ме да се повозя като заден пасажер преди да го махнем и него. Е наистина като е затъмнена отзад и въпреки кожата - е доста уютно и по-комфортно в жегите. Все пак докато хладния въздух на климатроника стигне там, трябва да помислим и за жертвите :mhihi: Затова и карам така и като се наложи да чакам някъде в колата - си взимам кафенцето, опъвам си подлакътника заден, слагам си й швепсчето и вестника и ми е гот като в офиса :lol:
Мъжът струва точно толкова,
колкото неговата дадена дума.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 5.06.2013
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525
Мечтае да кара: M POWER

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от Jok3ra_ » 19 Юни 2013, 22:16

И аз съм за затъмнени!Моята е с затъмнени само отзад и според мен е много по-добре отколкото без да са заютъмнени.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от bir40o0 » 20 Юни 2013, 0:32

Твърдо за! Аз лично съм фолирал цялата кола без челния, но и неговия ред идва скоро :mhihi: Колата е правена с фолио на фирма Madico - задницата - 50% предница 30%
Много добра UV защита, колата стои по-хладна, с видимоста нямам абсолютно никакви проблеми, все пак не е американско за 12лв голямата ролка. Вечер колата става един цвят и нищо не се вижда отвън на вътре. Много добре се пречулва светлината и през деня също. Няма да съжелявате, ако се направи, но препоръчвам само и единствено хубаво фолио. Тия американски, китайски 3м дето са по 12-15-20лв освен да избелее след 1г и да не видиш нещо вечер друго не става от него :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 178
Регистриран на: 27.01.2013
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Внимателно
Мечтае да кара: Нещо страшно

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от BorisMitev » 20 Юни 2013, 14:28

Твърдо ЗА :yes: Доста плътно черно са ми 3те стъкла отзад и така мога да си разкарвам всякакви бумаги без хората да ги виждат :D И всичко по-горе ти е казано... Не ти светят в колата някакви където цепят небето с фаровете си, но вечер назад е кофти , често си отварям вратата да гледам :smoke:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от In_Memoriam » 20 Юни 2013, 21:43

ЗА фолио навсякъде... от най-черното на задните стъкла, малко по-светло на предните и челното, защото видимостта през нощта малко я няма. Но с КАТ оправия няма. :censored:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от bum_bum » 21 Юни 2013, 9:01

Аз много мразя да карам след някой със затъмнен заден джам. Ако се вижда през прозореца му напред е доста по-добре, особено в по-натоварено движение, когато се опитваш и да го изпревариш.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 506
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Със фолио или без.. на стъклата какво мислете?

Мнение от rhase » 21 Юни 2013, 10:17

bum_bum написа:Аз много мразя да карам след някой със затъмнен заден джам. Ако се вижда през прозореца му напред е доста по-добре, особено в по-натоварено движение, когато се опитваш и да го изпревариш.

:yes: Така е. Все едно караш зад бус или баничарка.
По принцип съм ЗА затъмнени стъкла, но не мисля че има смисъл от тези най-тъмните, с които вече и от вътре не се вижда навън. За сега имам само на задните странични(за обновяване са вече), но обмислям да лепна и на предните странични и предното/задното, като там ще са само с UV защита без затмняване.
:driving:

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook